۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳

انجام 250 هزار ویزیت حجاج ایرانی از ابتدای حج امسال

انجام 250 هزار ویزیت حجاج ایرانی از ابتدای حج امسال
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: مطب‌ها و مجموعه‌های پزشکی مستقر در مکه و مدینه طی ایام حج تمتع تاکنون 249 هزار و 954 مورد زائران را ویزیت کرده‌اند.
- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ دکتر حلی‌ساز با اعلام این مطلب اظهار‌ کرد: فقط طی روز گذشته 9 هزار و 746 مورد ویزیت توسط پزشکان ما انجام شده است، در این میان 32 هزار و 147 مورد ویزیت تخصصی هم طی این ایام در شهرهای مکه و مدینه در مطب‌ها و مراکز پزشکی حج و زیارت از زائران صورت گرفته است.

وی افزود: در این مدت یک هزار و 533 بیمار در مراکز پزشکی حج بستری شده‌اند که در حال حاضر 56 نفر آنان همچنان در مراکز درمانی ما و سعودی‌ها بستری هستند که 33 نفرشان در بیمارستان مرکز پزشکی حج در مکه و 23 نفر در بیمارستان سعودی تحت درمان هستند.

به گفته رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت، فقط در روز گذشته 39 نفر از حجاج به علل مختلف در مرکز پزشکی حج در مکه بستری شده‌اند و 5 نفر هم در بیمارستان سعودی دوره درمان را می‌گذرانند.

حلی‌ساز یادآور شد: در این میان، طی ایام حج امسال 13 نفر از حجاج هم عموماً به دلیل بیماری‌های قلبی فوت کرده‌اند که 10 نفر آنان مرد و سه نفر زن هستند.

حج تمتع 98| چرا گوشت قربانی حجاج ایرانی به کشور برنگشت؟حج تمتع 98| جزئیات پروازهای بازگشت حجاج به ایرانحج تمتع 98| آغاز بازگشت حجاج به ایران از 25 مرداد

کلیدواژه ها :مکه
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking