۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۶

دقت و عملکرد بالای مربیان در بازی NHL 20

دقت و عملکرد بالای مربیان در بازی NHL 20
شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که در عنوان NHL 20 تمرکز بالایی روی طراحی مربیان گذاشته شده است.

دقت و عملکر بالای مربیان در بازی NHL 20به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت الکترونیک آرتز قرار است به زودی عنوان شبیه سازی ورزش فوتبال آمربکابی خود را روانه بازار کند؛ طبق روال گذشته این عنوان NFL نام خواهد داشت. این شرکت قصد دارد پس از عرضه بازی Madden NFL 20 قصد دارد بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین عنوان شبیه سازی ورزشی خود که همان FIFA 20 است را روانه بازار کند. در حال حاضر عنوان FIFA  برترین بازی ساخته شده توسط شرکت الکترونیک آرتز است و بسیاری از گیمرها منتظر عرضه آن هستند.

شرکت EA فعالیت خود را تنها به FIFA محدود نکرده است و روی تمام ورزش‌هایی که دارای طرفداران زیادی است سرمایه‌گذاری می‌کند؛ اما این شرکت به هواداران ورزش هاکی خبر خوشی داده است و ظاهرا در نسخه آینده این بازی تغییرات زیادی ایجاد کرده است و ظاهرا عمده‌ترین تغییرات این بازی در بخش مربی‌های هر تیم بوده است.

دقت و عملکرد بالای مربیان در بازی NHL 20

ظاهرا بخش Franchise Mode در بازی NHL 20 با حضور مربیان تیم‌ها اجرا خواهد شد و طبق اعلام شرکت الکترونیک آرتز این شرکت روی ظاهر و رفتار مربیان بسیار کار کرده است. شرکت الکترونیک آرتز به حدی در طراحی مربیان دقت داشته است که مربی می‌تواند بازیکنی که در بازی ضعیف‌تر از بقیه عمل کرده است را تشخیص داده و روی او تمرکز کند. همچنین در انتهای هر بازی، مربی در جمع خبرنگاران حاضر شده و آمارهایی از بازی را در اختیار گیمر قرار خواهد داد.

علاوه بر این مربیان حتی با خبرنگاران، مصاحبه نیز می‌کنند. کاربران می‌توانند کنترل مربیان را نیز در بازی دراختیار بگیرند اما در صورتی که آن‌ها عملکرد خوبی از خود نشان ندهند، هوش مصنوعی بازی به سرعت مربی را از تیم اخراج خواهد کرد و مربی جدید جایگزین او خواهد شد.

بیشتر بخوانید: لغو مسابقات هفتگی Apex Legends به دلیل تیراندازی‌های اخیر در آمریکا

در حال حاضر اطلاعات زیادی از این بازی از طرف شرکت الکترونیک آرتز منتشر نشده است و احتمالا شرکت سازنده قصد دارد پس از عرضه عنوان FIFA 20 درباره این بازی اطلاعاتی منتشر کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking