۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹

نقشه پهنه‌بندی ضرایب منطقه ای مازندران تهیه شد

نقشه پهنه‌بندی ضرایب منطقه ای مازندران تهیه شد
سرپرست معاونت فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از تهیه پهنه طبقه‌بندی ضرایب منطقه‌ای استان مازندران خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران، حسن جهانیان اظهار داشت: این اداره کل به جهت سهولت، دقت، سرعت و قابل استفاده بودن برای تمامی کارشناسان دستگاههای اجرایی استان  در انتخاب دقیق با کمترین خطای ضرایب، اقدام به تهیه نقشه پراکنش ضرایب منطقه‎ای بر اساس اطلاعات موجود مکان محور برای فهرست بهای پایه ابلاغی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که دستگاههای اجرایی ملزم به استفاده از آن هستند کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص ابلاغ ضرایب منطقه ای کارهای پیمانکاری با عنایت به گستردگی شهرستان‎ها، بخش‎ها و به تبع آن توپوگرافی متنوع استان مازندران و نیاز دستگاه‎های اجرایی استان به شناسایی موقعیت مکانی پروژه مورد نظر جهت اعمال دقیق این ضرایب در برآورد اولیه عملیات عمرانی،نیاز بوده که این اداره کل به عنوان اولین دستگاه اجرایی استان  اقدام به تهیه نقشه مکان محور کرده است.

طرح مجلس برای بازار مسکن زمینه سوداگری را فراهم می‌کندآغاز ثبت نام طرح ملی مسکن از شهریور امسالهشدار توکلی درباره رشد چشمگیر حاشیه‌نشینی با روند کنونی افزایش اجاره مسکن

جهانیان گفت: امید است  با استفاده از این نقشه  دقت و سرعت انتخاب ضرایب  افزایش و از آنطرف خطای آن کم شود.

منبع : تسنیم
website tracking