۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰

فروش اقساطی در لوتوس با استفاده از کارت اعتباری ایران رنتر

به‌روز بودن و حرکت با تکنولوژی برای همه افراد لذت‌بخش است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام لوتوس، این امر می‌تواند خریدهای مورد استفاده در موبایل، لپ‌تاپ و کنسول بازی باشد اما امکان تهیه وسیله‌های به‌روز برای همه افراد امکان‌پذیر نیست، زیرا رشد تورم از رشد درآمد بالاتر است و این یعنی قدرت خرید مردم پایین است. یک‌راه حل مناسب برای این شرایط اقتصادی، فروش اعتباری یا همان فروش اقساطی است که افراد بر اساس اعتبار خود امکان خرید پیدا می‌کنند؛ اما فروش اقساطی در ایران معضلات و مشکلات زیادی دارد از جمله:

ارائه چک: چک و امکان تهیه آن‌ یکی از مشکلات بازدارنده افراد از خرید اقساطی وسایل است، پس باید به دنبال روشی بود که بدون چک امکان خرید اقساطی را فراهم آورد.

پیش‌پرداخت اولیه: برای خرید اقساطی تمام وسایل حتما باید پیش‌پرداخت داشته باشید، اما امکان پرداخت پیش‌قسط ممکن است برای برخی از افراد ممکن نباشد.

ضامن معتبر: برای برخورداری از خرید اقساطی احتیاج به یک ضامن معتبر دارید؛ اما یافتن فردی که بتواند شرایط ضمانت را برایتان فراهم کند کار مشکلی به نظر می‌رسد.

حضور فیزیکی: برای خرید اقساطی وسایل لازم است در محل خرید حضور داشته باشید؛ اما با مشغله‌های زیاد این روزها، اینکه افراد بخواهند برای خرید هر وسیله‌ به محل فروش آن مراجعه کنند کمی مشکل خواهد بود و همچنین از آنجایی‌ که بسیاری از افراد خرید آنلاین را مناسب‌تر می‌دانند باید راهی برای خرید اقساطی آنلاین وجود داشته باشد.

با وجود شرایط دشوار خرید اقساطی بسیاری از افراد از آن خودداری می‌کنند، اما همیشه راهی وجود دارد.

وب‌سایت لوتوس لپ‌ تاپ با همکاری وب‌سایت ایران رنتر امکان یک خرید اقساطی لذت‌بخش را فراهم می‌کند.

مزایای عالی خرید از لوتوس لپ‌ تاپ، آن را به گزینه‌ای عالی برای خرید کالای دیجیتال در شرایط اقتصادی فعلی کرده است. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• عدم نیاز به ارائه چک

• عدم نیاز به‌پیش پرداخت

• عدم نیاز به ارائه ضامن معتبر

• عدم نیاز به حضور فیزیک

حال باید بدانید کارت اعتباری چیست؟

کارت اعتباری خرید درواقع یک کد تخفیف ۱۰۰ درصدی است که بـا استفاده از آن می‌توان از فـروشگاه لوتوس به‌راحتی و بدون نیـاز به پـرداخت نقدی خرید کنید.

مراحل سفارش و استفاده از کارت اعتباری خرید

۱. سفارش کارت اعتباری لوتوس از ایران رنتر
۲. آپلود مدارک و تایید در اعتبارسنجی
۳. ارسال کارت اعتباری خرید برای شما
۴. خرید از لوتوس با استفاده از کد درج‌ شده در کارت
۵. پرداخت اقساط در ایران رنتر

چطور از کارت اعتباری خرید استفاده کنم؟

پس از ثبت سفارش و تایید در اعتبارسنجی، ایران رنتر یک کد برای شما ارسـال می‌کند که در مـرحله پـرداخت سفارش در فـروشگاه لوتوس بـا واردکردن این کد پـرداخت شما نهایی می‌شود.

آیا کارت‌های اعتباری خرید را می‌توان به پول نقد تبدیل کرد؟

کارت‌های اعتباری خرید قابلیت نقد شوندگی ندارند و شما نمی‌توانید آن را به پول نقد تبدیل کنید، بلکه با استفاده از کد ارائه‌شده می‌توانید به مبلغ اعتبار کارت از وب‌سایت لوتوس خرید کنید.

تا چه مدت می‌توانم از کارت اعتباری خرید خود استفاده کنم؟

کارت‌های اعتباری خرید تنها یک ماه پس از تاریخ خرید کارت، معتبر هستند و بعد از آن منقضی شده و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

کالای مورد نظر من ۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان است، اما کارت اعتباری من ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان است. چگونه خرید کنم؟

در صورتی‌ که قیمت کالای مورد نظر شما بیشتر از مقدار اعتبار تعریف‌ شده کارت‌های اعتباری خرید است، می‌توانید مابقی مبلغ را به‌صورت نقدی در سایت لوتوس پرداخت کنید.

شروع اقساط از زمان دریافت کارت است یا از زمان خرید از سایت مقصد؟

بعد از ارسال کد برای کارت اعتباری خرید شما، پرداخت اقساط شروع می‌شود.

انتهای رپرتاژ آگهی

کلیدواژه ها :لپ تاپ
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking