۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹

سیما فردوسی با خانواده فیروزه ای به اصفهان می آید

سیما فردوسی با خانواده فیروزه ای به اصفهان می آید
سیما فردوسی روز سه شنبه 29 مرداد ماه در برنامه خانواده فیروزه ای با موضوع لجبازی و پرخاشگری فرزندم چه کنم؟درباغ غدیر با والدین اصفهانی دیدار می کند.

به گزارش خبرگزار برنا دراصفهان،رییس اداره امور اجتماعی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان پیرامون سلسله نشست های خانواده فیروزه ای اظهار کرد: این برنامه با هدف راه های عبور از چالش های تربیت فرزندان برگزار می شود.درحال حاضرموضوع تربیت فرزندان مورد استقبال والدین قرار گرفته و آن‌ها حساسیت لازم را برای این مهم دارند اما نیاز است به صورت علمی  آموزش ببینند.

مسعود مهدویان فر، ادامه داد: خانواده فیروزه ای در راستای اهداف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و نیازهای مردمی سه شنبه ها و چهارشنبه های چهار هفته طراحی شده است.

رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ورود به این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است، افزود: سومین هفته این برنامه سه شنبه 29 مرداد ماه با حضور دکتر سیما فردوسی با موضوع لجبازی و پرخاشگری فرزندم چه کنم؟ و چهارشنبه 30 مردادماه با حضور دکتر محسن فاطمی با موضوع چگونه از فرزندانم در فضای مجازی مراقبت کنم از ساعت 20 در باغ غدیر برگزار می‌شود.

 

منبع : برنا

پربازدیدترین امروز

website tracking