۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴

برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت ایجرود اعلام شد

برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت ایجرود اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از روابط عمومی استانداری زنجان باب‌الله فتحی اظهار کرد: آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی و همه روستاها و شهرهای شهرستان ایجرود از محل سد بلوبین با اعتبار یک هزار 330 میلیارد ریال و با حضور وزیر نیرو ، بهره‌برداری از طرح بهسازی و آسفالت معابر روستاهای شهرستان و بهره‌برداری از چندین طرح گازرسانی از جمله مهم‌ترین طرح‌هایی است که در این ایام افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی با تبیین برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته شده برای این ایام نیز گفت: برای گرامیداشت هفته دولت بیش از ۲۰ برنامه فرهنگی در نظر گرفته شده است؛ که دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و غبارروبی مزار شهدا، برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و برگزاری مراسم روز کارمند ازجمله مهم‌ترین این برنامه‌هاست.

فرماندار ایجرود در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش رو بودن هفته دفاع مقدس هم گفت: برای حفظ هویت اجتماعی، شناختن، زنده نگه داشتن و شناساندن نمادهای دوران دفاع مقدس از مهمترین ضروریات این ایام است.

وی تصریح کرد: در این ایام باید از پیشکسوتان جبهه و جنگ و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برای بازخوانی خاطرات این دوران بهره گرفته شود.

فتحی با اشاره به برنامه‌های ستاد اربعین شهرستان نیز گفت: هدف عمده این ستاد ترویج فرهنگ اربعین و رعایت ارزش‌های دینی است و مهمترین موضوع در بحث اربعین نیز مردم محوری بودن و مشارکت حداکثری مردم در راهپیمایی اربعین حسینی است .

وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا نهایت همکاری را با سپاه ناحیه ایجرود برای بازسازی واحدهای آسیب‌دیده (طرح همبستگی) در سیل امسال داشته باشند.

 فرماندار ایجرود در پایان با اشاره به انتخابات در پیش رو گفت : همه مسؤولان باید سعی کنند تا این انتخابات با حضور گسترده مردم و مشارکت حداکثری به سرانجام برسد.

وی عمل به قانون را مهمترین اصل انتخابات دانست و افزود: تامین امنیت انتخابات و فراهم کردن فضای بانشاط در جامعه از جمله مهمترین اقدامات ستاد انتخابات شهرستان ایجرود به شمار می‌رود.

انتهای پیام/73004/ق

کلیدواژه ها :ستاد انتخابات
منبع : فارس
website tracking