۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳

کیهان و خوانندگان
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* از قدیم گفته‌اند، در دیزی باز است، حیای گربه کجا رفته! کاسبان برجام بر میوه‌های شیرین مقاومت مارک دروغین دیپلماسی و مذاکره نزنند. مردم خوب می‌دانند که انفعال جز ذلت و خواری ثمری نداشته و نخواهد داشت.
دولابی
* عامل موفقیت جمهوری اسلامی در مورد آزادی نفتکش توقیف شده ایران مقاومت فعال نیروهای انقلابی بود. اگر راه سازش با غرب در پیش گرفته می‌شد به سرنوشت برجام دچار می‌شدیم.
1713---0915
* به غربزدگان تهی مغز عرض می‌کنم که آزادی نفتکش کشورمان و توقیف کشتی انگلیس خبیث و عقب‌نشینی آمریکا پس از هدف قرار گرفتن پهپاد پیشرفته‌اش با مذاکره صورت گرفت یا مقاومت؟! چرا از این حوادث بدیهی عبرت نمی‌گیرند؟
علیمردانی
* روزنامه دولتی ایران چوب حراج زدن به 18 میلیارد دلار ارز کشور توسط مسئولین امر را نوعی قدرت ریسک مدیریتی دانسته و در صدد تبرئه مفسدین برآمده است! همین مقدار عرض بکنم که در کشورهایی مثل چین و کره حداقل مجازات چنین مدیرانی که حاصل مدیریت‌شان بدبخت شدن مردم بوده اعدام است.
زاهد از رشت
* بر باد دادن 18 میلیارد دلار توسط دولت اگر خیانت نباشد یک سوءمدیریت فاحش بود که در پی آن عده‌ای مفسد و مفت‌خور به قیمت بیچاره کردن مردم به آلاف و الوف رسیدند.
8834---0911
* برکناری رئیس سازمان خصوصی‌سازی، بار دیگر صحت سخنان نمایندگان انقلابی در مجلس را در مورد تخلفات این سازمان در واگذاری بدون مناقصه عمومی و حاتم‌بخشی ابرشرکت‌های دولتی به ثمن بخس را تایید کرد! مردم نباید در انتخابات آینده و... اسیر فریب لجن‌پراکنی‌ها شوند باید بدانند و ببینند که سرنوشت حداقل 4 سال کشور را به دست چه کسانی می‌سپارند!
گروسی
* چرا دولت حتی وجود یک جوان همفکر خودش را هم که برای شفاف‌سازی در صندوق بازنشستگی قدمی برداشته بود تحمل نکرد و او را از قطار مسئولیت پیاده کرد؟!
1382---0915
* بازار بعد از آن همه تلاطم، اندکی آرام گرفته و برخی قیمت‌ها که 4-5 برابر افزایش یافته بود چند درصدی با کاهش روبه‌رو شده است. دولتمردان وانمود می‌کنند در این کاهش نقشی داشته‌اند! در حالی که دیگر بازار گنجایش افزایش نداشته و بسیاری از مشتریان خود را از دست داده است.
2842---0915
* یک روز سیب‌زمینی، یک روز پیاز، یک روز گوشت، یک روز برنج، یک روز شکر و... و امروز به علت نبود نظارت قیمت شوینده‌ها اوج گرفته است!
2805---0916
* هدف دشمن ایجاد تنش اقتصادی و دامن‌زدن به اعتراضات عمومی است. آنها به امید چیزی مثل کودتای 28 مرداد هستند که ظرف 24 ساعت رای و نظر ملت را عوض کرد. ولی کودتای اقتصادی از ابتدای انقلاب به‌ویژه طی 6 سال اخیر به کوری چشم دشمنان، نتوانسته خللی در اراده این ملت وارد کند.
7215---0915
* برخی جوانان این مرز و بوم سه روز روزه نذر کردند یا در جمکران معتکف شدند و یا در گروه‌های جهادی شرکت کردند تا بتوانند به‌عنوان مدافع حرم به سوریه اعزام شوند. برخی نیز برای قرار گرفتن در لیست امید 2 میلیارد هزینه کردند و خواهند کرد! آن وقت همین‌ها به مدافع حرم تهمت زدند که برای پول به سوریه می‌رود! رذالت تا این حد اصلا قابل تصور است؟
وحیدی
* شیخ زکزاکی مجاهد بدون معالجه از هند به کشورش بازگشت. این شیخ بزرگوار تن به ذلت نداد و ترجیح داد بیمارستان هند که شبیه زندان بود را بدون معالجه ترک کند . دستگاه دیپلماسی ما و خواص و سیاسیون جهان اسلام باید برای معالجه سریع و کاملا امن وی در یک کشور اسلامی (ایران، مالزی، ترکیه و...) تمام تلاش خود را معطوف دارند.
0291---0918
* از شورای شهر تهران درخواست می‌شود به پاس مبارزات و مجاهدت‌های روحانی شجاع، نستوه و مظلوم نیجریه شیخ ابراهیم زکزاکی، خیابانی را به نام ایشان انتخاب نمایند. البته این مجاهد فی سبیل الله که زندگی و فرزندانش را وقف و فدای اسلام ناب محمدی(ص) کرده است، نیازی به نامگذاری‌ها ندارد ولی این ما هستیم که به چنین الگوهایی نیازمندیم.
1969---0911
* در آستانه انتخابات قرار داریم و کاسبان برجام با همکاری اروپائیان بدعهد و خبیث می‌خواهند اینستکس را که بدتر از برجام و ذلت‌بارتر از آن است بازسازی و به‌عنوان پیروزی به مردم قالب کنند تا بار دیگر انتخابات را به نفع خود مصادره نمایند. وظیفه ملی و میهنی همه حکم می‌کند با بصیرت‌افزایی، نگذارند کلاه دیگری به سر کشور برود!
ابوالقاسمی
* آیا واقعاً دولت نمی‌داند ارز 4200 تومانی، تولید را نابود می‌کند و توان رقابت با واردات را از افراد سلب می‌کند؟ چرا درصدد جلوگیری از ضرر نیست؟!
8853---0921
* اصرار مسئولان برای حضور بانوان در ورزشگاه‌های مردان، خواسته فیفاست یا سند 2030؟! خودباختگی و عقب‌نشینی در برابر ارتجاع غرب حدیقفی ندارد، گام‌به گام تا مسخ کامل انسانیت!
4108---0913
* مدتی است آموزشگاه‌ها و مراکز تحصیلی در مقاطع مختلف به فروش کتب کمک آموزشی دانش‌آموزان اقدام کرده و در عمل به کارچاق‌کنی برای مافیای کنکور مشغول شده‌اند. از طرف دیگر شرکت‌های تولید محتوای کتب کمک  آموزشی نیز تحریم و افزایش قیمت کاغذ را بهانه قرار داده کتب درسی را با قیمت گزاف چاپ و عرضه کرده‌اند. چرا در آموزش و پرورش عزم جدی برای کوتاه‌کردن دست این جریان سودجو وجود ندارد.
سمیرا کرامتی
* وزارت بهداشت از سال 96 تا به‌حال معوقات پزشکان خانواده شاغل در مراکز بهداشتی استان گیلان را پرداخت نکرده است. با این تورم و گرانی طی سه ماه اخیر نیز نصف حقوق این افراد پرداخت نشده است. باید به پزشکان خانواده پس از ساعات اداری، اجازه طبابت در مراکز خصوصی را بدهند تا اندکی از مشکلاتشان کاسته شود؟
پزشک خانواده شاغل در مراکز بهداشتی استان گیلان
* در آموزش و پرورش حق‌الزحمه اضافه تدریس‌های سال‌های 97 و 98 تاکنون پرداخت نشده است. چرا در پرداخت حقوق نجومی مسئولان و مدیران چنین مشکلی وجود ندارد؟
4015---0930
* سهمیه بسیجیان فعال در دانشگاه آزاد اسلامی حذف شده این‌ کار دانسته یا ندانسته ضربه به بسیجیان می‌باشد درخواست تجدیدنظر در این تصمیم را داریم.
4372---0912
* این حق مشترکین برق شهری است که بدانند انرژی مصرفی آنان در طول دوره چه میزان بوده و پول آن چگونه محاسبه شده است. ارسال پیامک فقط مبلغ پول پرداختی را مشخص می‌کند.
یک شهروند تهرانی
* تعدادی سگ ولگرد در بلوار تأسیسات نفتی شهر ری رها و موجب ایجاد رعب و ترس برای عابرین شده‌اند مسئول جمع‌آوری این حیوان‌ها کیست؟
8132---0936
* سال 87 در مسکن مهر شهرستان ساری ثبت‌نام کردم بعد از مدتی پروژه متوقف شد. در حال حاضر پروژه، قدری به راه افتاده با این تفاوت که هیچ امتیازی به ما ثبت‌نام کنندگان قدیمی داده نمی‌شود. برای پس‌گرفتن 4 میلیون تومان پول پرداختی خود اقدام کرده‌ام می‌گویند باید مشتری پیدا کرده و معرفی نماییم. این زورگویی‌ها چه معنایی دارد؟
6737---0911
  پاسخ شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه، چهارشنبه مورخ 1398/5/23 با عنوان: واگن‌های مخصوص آقایان و بانوان، «ضمن تشکر از این مسافر گرامی و همچنین سپاس از آن روزنامه وزین به‌خاطر انعکاس دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خوانندگان گرامی و ظرفیت ایجاد شده جهت تعامل و پاسخگویی به شهروندان و مسافران محترم مترو، به‌اطلاع می‌رساند تعداد 1/5 واگن در ابتدا و 1/5 واگن در انتهای قطارهای مترو به بانوان محترم اختصاص یافته و دیگر واگن‌ها، عمومی است و همه مسافران گرامی می‌توانند از آنها استفاده نمایند.»
منبع : کیهان

پربازدیدترین امروز

website tracking