۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷

فرمانده انتظامی جویبار خبر داد؛

کاهش 50 درصدی جرائم در جویبار/نیروی انتظامی سنگ صبور مردم

کاهش 50 درصدی جرائم در جویبار/نیروی انتظامی سنگ صبور مردم
فرمانده انتظامی جویبار گفت: وضعیت شهرستان جویبار نسبت به سایر شهرستان در بخش جرائم مطلوب است و در ابتدای سال 98 تا به امروز با کاهش 50 درصدی جرائم مواجه هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، غلامرضا جعفری چهارشنبه شب در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: نیروی انتظامی سنگ صبور مردم است و با این اعتماد مردمی، تنها هدف ما برقراری نظم، امنیت و آرامش در جامعه است.
 
وی افزود: صبوری و خویشتنداری یکی از خصیصه‌های بارز نیروی انتظامی است و باید هنر تعامل و گفت‌وگو را در خود تقویت کنیم زیرا بسیاری از مشکلات به این طریق حل می‌شود.
 
فرمانده انتظامی جویبار تصریح کرد: خبرنگاران پل ارتباطی نیروی انتظامی و مردم هستند که بسیاری از مشکلات و چالش‌های موجود با حضور این قشر قابل رفع شدن است.
 
جعفری بر نقش خبرنگاران در فرهنگ سازی تأکید کرد و گفت: خبرنگاران در فرهنگ‌سازی ترافیکی می‌توانند نقش پررنگی داشته باشند و همکاری انتظامی و رسانه‌ها می‌تواند در جامعه امیدآفرینی کند.
 
وی به کاهش 50 درصدی جرائم در جویبار اشاره و عنوان کرد: وضعیت شهرستان جویبار نسبت به سایر شهرستان در بخش جرائم مطلوب است و در ابتدای سال 98 تا به امروز با کاهش 50 درصدی جرائم مواجه هستیم.
 
فرمانده انتظامی جویبار گفت: نصب دوربین و پایش تصویری می تواند ضریب امنیت را ارتقا بخشد و میزان کشف جرائم را افزایش دهد.

منبع : دانا
website tracking