۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲

آخرین جزئیات از محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های مازندران/ جاده چالوس فردا یک طرفه می‌شود

آخرین جزئیات از محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های مازندران/ جاده چالوس فردا یک طرفه می‌شود
رییس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، جاده چالوس فردا جمعه ۲۵ مردادماه یک طرفه می‌شود.

آخرین جزئیات از محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های مازندران/ جاده چالوس فردا یک طرفه می‌شود

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران از ساعت ۱۲ دیروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه آغاز و تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۲۶ مردادماه ادامه دارد گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ فردا جمعه ۲۵ مردادماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۲۶ مردادماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

او افزود: آمد و شد خودرو‌ها از ساعت ۱۷ فردا جمعه ۲۵ مردادماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۲۶ مردادماه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی که از ساعت ۱۲ تا ۲۴ دیروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه از جاده هراز ممنوع شده بود، ازساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ مردادماه نیز از جاده هراز ممنوع است.

او افزود:تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شنبه ۲۶ مردادماه نیز از جاده هراز ممنوع است.

او افزود: آمد و شد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک که از ساعت ۱۲ ظهر دیروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۶ مردادماه از جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ قدمی با بیان ترافیک عادی و روان در اکثر جاده‌های استان گفت:وضعیت جوی نیز صاف و سطح جاده‌ها خشک است.
کلیدواژه ها :ترافیک هراز
منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking