۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴

استاندار کرمانشاه:

مدیرانی که فرصت‌سوزی می‌کنند باید بازخواست شوند

مدیرانی که فرصت‌سوزی می‌کنند باید بازخواست شوند
استاندار کرمانشاه با انتقاد از فرصت‌سوزی برخی مدیران گفت: مدیرانی که در این زمینه فرصت‌سوزی می‌کنند باید بازخواست شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند عصر امروز چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال استان کرمانشاه اظهار داشت: اعتبارات اشتغال استان در ۵ سرفصل ۲ هزار و ۵۵۳ میلیارد بوده است که باید پرداخت می شد با فرض اینکه ۲۰ درصد از این تسهیلات آورده مردم باشد می تواند فرصت مناسبی برای اشتغالزایی باشد.

استاندار کرمانشاه افزود: تا این لحظه حدود ۶۷ درصد از این مبلغ به کارآفرینان پرداخت شده و می توان گفت معدل پرداختی قابل قبولی است.

بازوند با انتقاد از عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در مناطق زلزله زده گفت: بانک کشاورزی با پرداخت فقط ۴۷ درصد از تسهیلات متاسفانه عملکرد خوبی نداشته است و یک مهلت یک ماهه به این بانک داده شد تا عملکرد فعلی را حداقل به ۸۰ درصد برساند.

مدیر ارشد استان با بیان اینکه مدیرانی که فرصت سوزی می‌کنند باید در برابر مردم پاسخگو باشند، خاطرنشان کرد: در این خصوص اگر به جای دادگستری بودم مدیرانی را که فرصت سوزی می کردند بازخواست می کردم.

وی بیان داشت:️ هر بانکی در پرداخت تسهیلات ناموفق باشد اعتبارات آن سرفصل به بانک دیگری محول خواهد شد.

بازوند گفت: با توجه به سال رونق تولید انتظار داریم بانک ها در پرداخت تسهیلات تسهیلگری کنند که در این صورت شرایط مطلوبی برای استان رقم خواهد خورد.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: تا روز شنبه تمام مشکلات تبصره ۱۸ احصاء شود که با رئیس کل بانک مرکزی کشور در میان بگذاریم.

 

کلیدواژه ها :بازوند
منبع : دانا
website tracking