۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳

سراج: بیشتر مشکلات و نابسامانی‌های کنونی جامعه بیکاری جوانان است

سراج: بیشتر مشکلات و نابسامانی‌های کنونی جامعه بیکاری جوانان است
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بیشتر مشکلات و نابسامانی‌های کنونی جامعه «بیکاری و عدم اشتغال جوانان» است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور امشب در جلسه شورای اداری شهرستان بانه که در این شهر برگزار شد، با بیان اینکه ریشه بیشتر مشکلات و نابسامانی‌های کنونی جامعه «بیکاری و عدم اشتغال جوانان» است، اظهار داشت: مسئولان و متولیان امر باید برای رفع موانع اشتغال و تحقق شعار رونق تولید و اشتغال پایدار تلاش جدی کنند.

وی با ذکر اینکه «برخورد جدی با فساد» جزو اولویت‌های اصلی دستگاه قضائی در دوره تحول است، افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی بعد از انتصاب به ریاست قوه قضائیه به حق نشان داده که مرد عمل است و در این مدت قاطعانه با فساد برخورد کرده و با اقتدار کامل در برابر اخلالگران ایستاده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بخش دیگر از سخنان خود با یادآوری اینکه تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران موضوع تازه‌ای نیست، گفت: در عمر چهل ساله انقلاب اسلامی همواره در معرض تحریم‌های ظالمانه بوده‌ایم، اما همین مسئله باعث شده که اتحاد و همدلی مضاعفی در بین مسئولان و مردم عزیز کشورمان به‌وجود بیاید.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی هشدار داد: امروزه دشمن با ابزار‌های جدید و از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی تبیلغات دروغین و توطئه‌های خود را دنبال کرده به‌طوری‌که در حال حاضر بیش از ۳۰۰ کانال ماهواره‌ای فارسی زبان علیه جمهوری اسلامی تبلیغ می‌کنند و لازم است که با هشیاری و درایت این فضا مدیریت شود.

سراج عنوان کرد: همه مسئولان اعم از رؤسا و مدیران قوای مقننه، مجریه و قضائیه همصدا و متحد در کنار مردم در مقابل دشمن ایستاده‌اند و با توکل بر خدای متعال و بصیرت و درایت مردم این برهه حساس را هم به سلامت پشت سر خواهیم گذاشت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش‌های و اقدامات انجام‌شده در در جهت توسعه شهرستان بانه توسط دستگاه‌های اجرایی، دستگاه قضایی، نیرو‌های نظامی و انتظامی، مرزبانان و مرزداران؛ برای پیگیری رفع موانع و مشکلات بازگشایی مرز در ارتباط با مسافری شدن و واردات و صادرات برای تسهیل در امور زندگی مرزنشینان، افزایش نیرو‌های قضایی و قضات دادگستری به‌منظور کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها قول مساعد داد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking