۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹

عسل سبلان اردبیل برای ورود به بازار‌های بین‌المللی برندسازی می‌شود

عسل سبلان اردبیل برای ورود به بازار‌های بین‌المللی برندسازی می‌شود
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: عسل سبلان اردبیل برای ورود به بازار‌های بین‌المللی برندسازی می‌شود که در این زمینه تدوین استاندارد لازم برای فرآوری این محصول اولویت اساسی است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حبیب ابراهیم‌پور عصر امروز در جلسه‌ای با شرکت‌های دانش‌بنیان در اردبیل اظهار داشت: عسل سبلان اردبیل برای ورود به بازار‌های بین‌المللی برندسازی می‌شود که در این زمینه تدوین استاندارد لازم برای فرآوری این محصول اولویت اساسی است.

وی با اشاره به این که حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان برای ما حائز اهمیت است بیان کرد: درصدد هستیم با رعایت تمامی الزامات و موارد قانونی و نیز با بهره‌وری از آخرین تکنولوژی‌ها و فناوری‌ها زمینه توسعه استان را فراهم کرده و در این زمینه موفق عمل کنیم که این مسئله به عنوان یک اولویت مهم و اساسی مطرح است.

چرا خربزه و عسل را نباید همزمان مصرف کرد؟شهد عسل تقلبی در محور اردبیل-آستارا کشف شدعسل آذربایجان غربی؛ شیره‌ای ناب از دل طبیعت

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: در مورد محصول عسل نیز با توجه به این که عسل سبلان قابلیت برند بین‌المللی و جهانی دارد باید در این زمینه برنامه‌ریزی‌های مناسبی انجام داده شود که به همین منظور در سطح کشور نسبت به توسعه آنالیز‌های استاندارد در کشور اقدام شده است.

ابراهیم‌پور تصریح کرد: بسته‌بندی شیک و مناسب عسل و نیز توسعه صادرات این محصول از جمله مهم‌ترین مواردی است که باید در این زمینه مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یافته و مواردی که در استان اردبیل مورد غفلت واقع شده و حمایت واقعی انجام نشده را به سطح مطلوب و قابل قبول برسانیم.

وی بیان کرد: فعالیت واحدهای فناور و دانش‌بنیان در این مرکز به صورت تخصصی‌محور مبنای کار است و بدون شک خروجی‌های ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت که در توسعه استان نقش‌آفرینی خواهد کرد که امیدواریم این موضوع مورد توجه واقع شود تا  به تمامی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عمل شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking