۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹

بوشهر| بانوان ایران اسلامی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی هستند

بوشهر| بانوان ایران اسلامی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی هستند
جانشین فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امروز با وجود این همه از هجمه‌هایی که دشمنان علیه جامعه دارد، بانوان فرهیخته جامعه ایران اسلامی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی استکبار، ثابت‌قدم نقش‌آفرین هستند .
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ محمدحسن گرامی بعدازظهر امروز در جلسه ستاد برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی خانوادگی کارکنان تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر، اظهار داشت: همان‌گونه که پاسداران در اوج قدرت و عزت در برابر دشمنان قرار داشته و دارند، باید همسران و دختران آنها نیز در جبهه خودشان پاسداری کنند و برای مقابله با توطئه و جنگ نرم دشمن حضوری با قدرت و عزتمند داشته باشند.

وی بیانکرد: هر زن و دختر پاسدار باید تفکر کند که چقدر می‌تواند در پاسداری از انقلاب اسلامی نقش‌آفرین باشد و پرچمدار ایستادگی در برابر توطئه‌های جدید دشمنان باشند.

جانشین فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر تاکید کرد: همه همسران و دختران کارکنان سپاه مایه افتخار هستند، چرا که اگر همراهی و همکاری خانواده‌ها نبود، پاسداری از انقلاب یا صورت نمی‌گرفت یا آنگونه که باید باشد، نبود.

گرامی خاطر نشان کرد: هدف دشمن از تغییر نگرش‌ها، همان تزلزل درخانواده، بی‌حرمتی و بی‌عفتی در مقابل هدف اسلام حفظ حرمت خانواده، استحکام خانواده و تربیت درست است.

وی گفت: امروز با وجود این همه از هجمه‌هایی که دشمنان علیه جامعه دارد، بانوان فرهیخته جامعه ایران اسلامی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی استکبار، ثابت‌قدم نقش‌آفرین هستند .

جانشین فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: تربیت فرزندان زهرایی و حیدری در خانواده و حضور اجتماعی پرشور تحت  فرمان ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری از مهم‌ترین نقش‌های بانوان پاسدار است .

امام جمعه بوشهر: جبهه مقاومت خبری در عرصه مبارزه با استکبار رسانه‌ای فعالیت می‌کندهر عکاس یک افسر جنگ نرم و دوربینش سلاحی برای مقابله با دشمن استسپاه پاسداران همواره در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی است

گرامی تصریح کرد: با توجه به هجمه‌های گسترده دشمنان در حوزه فرهنگی، امروز بانوان رسالت مهمتری را بر عهده دارند و باید با تربیت دینی فرزندان و فراهم کردن زمینه آشنایی آنها با سیره و سبک زندگی اهل بیت(ع)، آنان را در برابر آسیب‌ها واکسینه کنند.

کلیدواژه ها :تیپ
منبع : تسنیم
website tracking