۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶

کمالوند: با ترکیب اصلی برابر نفت سلیمان به میدان می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: با ترکیب اصلی مقابل نفت مسجد سلیمان حاضر می‌شویم تا بتوانیم شرایط بازی با پرسپولیس را تداعی کنیم.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، فراز کمالوند درباره شرایط پارس جنوبی گفت: شرایط نسبتا خوبی داریم و تمرینات و بازی‌های دوستانه مان طبق برنامه انجام می‌شود. روز جمعه آخرین بازی تدارکاتی مان قبل از شروع لیگ برتر را مقابل نفت مسجدسلیمان برگزار می‌کنیم. در این مسابقه با ترکیب اصلی خود حاضر می‌شویم تا بتوانیم شرایط بازی با پرسپولیس را تداعی کنیم.

وی درباره استفاده از بازیکنان جوان و بومی در ترکیب پارس جنوبی طی دیدار‌های دوستانه گذشته خاطرنشان کرد: در دو بازی اخیر از جوان‌ها استفاده کردیم، اما متاسفانه آن‌ها نتوانستند چیزی که ما انتظار داریم را در زمین اجرا کنند. به اندازه کافی به نفرات جوان تیم فرصت داده ایم و با این شرایط سخت است که از این نفرات در لیگ برتر بتوانیم استفاده کنیم.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره به وضعیت مصدومان تیمش بیان کرد: در حال حاضر ما ۴ بازیکن مصدوم داریم که در هفته گذشته در تمرینات حاضر نبودند و نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم. محمد ابراهیمی، وحید خشتان، مهدی ترکمان و حامد پاکدل ۴ بازیکنی هستند که به دلیل مصدومیت به آن‌ها در هفته گذشته استراحت کامل دادیم و از هفته آینده آرام آرام تمرینات شان راشروع می‌کنند. امیدواریم که بتوانیم حداقل دو نفر از این بازیکنان را به دیدار با پرسپولیس برسانیم.

بیشتر بخوانید:

بهاروند: برخی از تیم‌های لیگ برتری در هفته اول و دوم حق میزبانی ندارند

فتاحی: دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی ۳۱ مرداد برگزار می‌شود

کلیدواژه ها :پارس جنوبی
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking