۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷

پیکر پاک جانباز عملیات کربلای 4 در اهواز تشییع شد

پیکر پاک جانباز عملیات کربلای 4 در اهواز تشییع شد
پیکر پاک و مطهر یکی دیگر از یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس و جانباز عملیات کربلای 4 در اهواز تشییع شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، همزمان با دهه ولایت و در آستانه عید غدیرخم رزمنده دلیر دوران هشت سال دفاع مقدس هاشم زبیدانی از جانبازان عملیات کربلای 4 آسمانی شد و به همرزمان شهیدش پیوست.

پیکر پاک و مطهر این یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس و جانباز عملیات کربلای 4 با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا، ایثارگران، رزمندگان، بسیجیان، دوستان، آشنایان و بستگان در اهواز تشییع شد.

این برنامه از مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) کوی ملت اهواز آغاز شد و مردم خوزستان و اهواز با چشمانی اشکبار با فرزند دلیر خود وداع و پیکر پاکش را بدرقه کردند.

پس از برگزاری آئین تشییع پیکر پاک این جانباز عملیات کربلای 4 به بهشت آباد اهواز منتقل شد و در قطعه قدیم این آرامستان در نزدیکی مزار شهدای انقلاب اسلامی آرام گرفت.

رزمنده دلیر ناصر عامری از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس است که در دوران جوانی از سوی گردان امیرالمومنین(ع) به جبهه رفت و در چند عملیات پدافندی شرکت کرد.

آئین بزرگداشت شهید مدافع حرم در اهواز برگزار می‌شودکردستان| وداع با پیکر مطهر شهید «عبدی» در قروه+ تصویرستارگان مدفون در تخت فولاد| روایتی از زندگی چهارمین شهید محراب انقلاب اسلامی؛ شهیدی که زیارت عاشورا را ترک نکرد

این دلیرمرد خوزستانی با حضور در عملیات کربلای 4 در دی ماه سال 1365 بر اثر اصابت ترکش در جزیره سهیل مجروح شد و مدال جانبازی را به گردن آویخت.

کلیدواژه ها :اهواز
منبع : تسنیم
website tracking