۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷

عضو مجمع نمایندگان کردستان: دستگاه قضایی فضا را برای مفسدان اقتصادی ناامن کند

عضو مجمع نمایندگان کردستان: دستگاه قضایی فضا را برای مفسدان اقتصادی ناامن کند
عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم دستگاه قضایی فضا را برای مفسدان اقتصادی ناامن کند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بانه، محسن بیگلری امشب در جلسه شورای اداری شهرستان بانه که در این شهر برگزار شد، با اشاره به سوابق خوب و درخشان رئیس سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: همواره مردم وقتیکه نام «سراج» را می‌شنوند بدون شک به یاد قاطعیت و جدیت این مرد عمل می‌افتند چراکه بدون هیچ تردید و گذشتی با مفسدین برخورد کرده و امید است که در این سمت هم فضا را برای مفسدان اقتصادی ناامن کند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه جدی‌تر به حل مشکلات مردم افزود: باید مسئولان بحث معیشت مردم این شهرستان را جدی گرفته و نهایت تلاش خود را برای تحقق مطالبات مردم این دیار به کار بگیرند.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس تصریح کرد: متأسفانه در یکی دو سال گذشته بدون در نظر گرفتن معیشت مردم و کار کارشناسی، مرزها را به روی مردم و فعالات اقتصادی بستند و پس از آن هم چاره‌ای برای حل مشکلات مرزنشینان اندیشیده نشده و مردم شهرستان متحمل وضعیت اسفناک و بد اقتصادی شدند.

کردستان|معاون قوه قضائیه: دستگاه قضایی برای «مبارزه با فساد» در کشور کمرهمت بسته استواکنش علما و نمایندگان مردم در مجلس به اعلام رتبه نخست کردستان در فساد اداریکردستان در مؤلفه فساد و سوءاستفاده افراد از مقام و موقعیت اداری ‌چه وضعیتی دارد؟

وی «نبود اشتغال و نامناسب بودن وضعیت معیشت مردم» را یکی از دلایل ازدیاد بدهکاری و قتل در شهرستان بانه ذکر کرد و گفت: لازم است همه دستگاه‌های ذیربط و مسئولان امر در بحث معیشت مردم به صورت جدی و کارشناسی شده وارد عمل شوند و زمینه اشتغال پایدار و رونق اقتصادی را فراهم کنند.

عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس در پایان سخنان خود با اشاره به مشکلات شهرستان در حوزه قضائی خاطرنشان کرد: انتظار می‌روند روند و زمان رسیدگی و صدور حکم پرونده‌ها کاهش یابد و مشکل «نبود پزشکی قانونی» بعد از ساعات اداری که مشکلات عدیده‌ای را برای مردم بانه بوجود أورده، برطرف شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking