۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴

تقدیر فرمانده کمیته تفحص ستادکل نیروهای مسلح از خبرگزاری تسنیم استان مرکزی

تقدیر فرمانده کمیته تفحص ستادکل نیروهای مسلح از خبرگزاری تسنیم استان مرکزی
فرمانده کمیته تفحص ستاد کل نیروهای مسلح با اهدای لوحی از فعالیت دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی در حوزه ایثار، جهاد و شهادت تقدیر کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، ویژه برنامه بزرگداشت روز مقاومت اسلامی ظهر امروز به میزبانی خبرگزاری تسنیم استان مرکزی و با حضور جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم، خانواده شهدای تیپ فاطمیونف جانبازان دوران دفاع مقدس و مدافع حرم و مسئولان کشوری و لشکری و استانی در اراک برگزار شد.

در این مراسم، سردار داود غیاثی راد نماینده کمیته تفحص لوح تقدیر "سردار سیدمحمد باقرزاده" فرمانده کمیته تفحص ستاد کل نیروهای مسلح را به پاس فعالیت های خبرگزاری تسنیم استان مرکزی در حوزه ایثار، جهاد و شهادت به مدیر خبرگزاری تسنیم مرکزی اهدا کرد.

ظریف: لبنان و مقاومت اسلامی ثابت کردند که اسرائیل شکست ناپذیر نیستشمخانی: مقاومت اسلامی در جنگ 33 روزه اسطوره شکست ناپذیری ارتش رژیم صهیونیستی را در هم شکست

در این لوح آمده است:

جناب آقای مبین جلیلی، مدیرخبرگزاری تسنیم استان مرکزی

با صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد(ص) و اهدا سلام

تلاش در عرصه خبرنگاری و نویسندگی دفاع مقدس، جهاد مقدسی است که کمتر از مجاهدت های حماسه‌سازان، ایثارگران، دلیرمردان حوزه پایداری نیست.

بدین وسیله از زحمات دلسوزانه شما در امر اطلاع رسانی و حماسه نگاری تشکر و قدردانی بعمل می‌آید. این لوح سپاس به پاس زحمات و تلاش شما در جبهه مبارزه با تهاجم فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز پرداختن به ارزش‌های والای دفاع مقدس اهدا می گردد.

امید که از سرچشمه فیاض ولایت همیشه بهره‌مند و مشمول شفاعت شهیدان باشید.(ان شاالله)

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح، سرتیپ پاسدار سیدمحمد باقرزاده

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking