۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹

تهران| سردار سپهر: محرومیت‌زدایی بند نخست جهادگران در عهد با رهبری است

تهران| سردار سپهر: محرومیت‌زدایی بند نخست جهادگران در عهد با رهبری است
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جهادگران به دشمنان انقلاب ثابت کردند می‌توانند ضمن مبارزه با آن‌ها و اطاعت از رهبری، آبادانی و توسعه را در مناطق کم‌برخوردار کشور نیز ایجاد کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سردار محمدحسین سپهر عصر امروز در گردهمایی بزرگ جهادگران بسیجی و مردمی در ری اظهار داشت: گردهمایی امروز خواهران و برادران جهادگر یادآور اجتماع بسیجیان مجاهد در دوران دفاع مقدس و زنده نگه داشتن  یاد و خاطره اجتماع آن‌ها برای مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی در عرصه‌های جهاد و دفاع است.

وی بیان کرد: امروز جهادگران برای لبیک به امام و مقتدای خود در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) جمع شدند تا با حضور در عرصه‌های سازندگی، خدمتگزاری و محرومیت‌زدایی برای خشکاندن ریشه‌های فقر تلاش کنند‌.

جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین افزود: این تجمع بدین منظور است که بار دیگر به دشمنان انقلاب اسلامی اثبات کنیم که ما می‌توانیم ضمن مبارزه با آن‌ها و اطاعت از رهبری، آبادانی و توسعه را در مناطق کم‌برخوردار کشور نیز ایجاد کنیم و اطاعت اوامر ولی فقیه را در عرصه‌های سازندگی همانند دوران دفاع مقدس اجرایی کنیم.

پیام رهبرانقلاب به جهادگران: شعار «خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت» را همگانی کنیدروایت رئیس بسیج سازندگی از توصیه مقام معظم رهبری به جهادگرانجهادگران دانشجوی اردبیلی به مناطق محروم اعزام شدند

سردار سپهر تصریح کرد: بسیج مستضعفین به عنوان بزرگ‌ترین نهاد مردمی و جهادگر امروز افتخار دارد که با 12 هزار گروه جهادی و با حمایت از تمامی گروه‌ها و خیرین جهادی و کسانی که دل در گِرو آبادانی کشور دارند پیام رهبری را شنیده و عملیاتی کنیم و برای پیاده‌سازی این پیام ستاد مردمی تشکیل دهیم.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) فرمودند امروز ویژگی مدیریت و عمل جهادی به معنای حیثیت، هویت و آینده و سرنوشت ما می‌باشد بنابراین در این اجتماع عظیم عهد می‌بندیم که با مشارکت دستگاه‌ها و مسئولان، امور جهادی کشور را پیش ببریم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: از مسئولان می‌خواهیم با فراهم‌سازی زمینه‌های خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی، جهادگران را برای عمل به پیام رهبر انقلاب یاری کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking