۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷

کردستان| شهرستان بیجار درگیر «مهاجرت، کم‌آبی و نبود اشتغال»

کردستان| شهرستان بیجار درگیر «مهاجرت، کم‌آبی و نبود اشتغال»
فرماندار بیجار گفت: این شهرستان درگیر سه پدیده «مهاجرت، کم‌آبی و نبود اشتغال برای جوانان» است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیجار، علی‌اکبر ورمقانی عصر امروز در جلسه شواری اداری شهرستان بیجار که با حضور حجت‌الاسلام والسلمین محمد مصدق، معاون حقوقی قوه قضائیه در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم پایه این شهر برگزار شد، بیجار را نماد وحدت استان کردستان خواند و اظهار داشت: کهن دیار گروس با وجود تعدد قومیت‌ها دارای اتحادی مثال‌زدنی و طبق فرمایش مقام معظم رهبری دژ مستحکم کردستان است.

وی با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان کشوری به حل مشکلات مردم افزود: مردم ولایتمدار شهرستان بیجار شایسته خدمتگزاری و بهترین‌ها خدمت‌ها هستند.

فرماندار شهرستان بیجار تصریح کرد: سه پدیده مهاجرت، کم‌آبی و مشکل اشتغال جوانان از دغدغه‌های عمده مردم و مسئولان شهرستان است و انتظار می‌رود مطالبات مردم برطرف و تحقق یابد.

کردستان|معاون قوه قضائیه: دستگاه قضایی برای «مبارزه با فساد» در کشور کمرهمت بسته استموج مهاجرت ساکنان 50 روستای گلستان به شهرها/ روستاییان توانمند می‌شوندکردستان| تامین آب شرب در شهرستان قروه با مشکلات جدی مواجه است

وی وجود قوانین دست و پاگیر را مانعی برای تحقق شعار رونق تولید دانست و خطاب به معاون قوه قضائیه گفت: تعدد و عدم بازبینی قوانین موجود از عمده موانع تحقق شعار سال است و عملاً تسهیلگری در این حوزه را غیر ممکن می‌کند.

ورمقانی خاطرنشان کرد: عدم حضور کارشناس رسمی در حوزهای مختلف در دادگستری بیجار و نبود ندامتگاه در مرکز شهر از جمله مشکلات در موجود در حوزه قضایی بوده که نیازمند توجه بیش از پیش است.

کلیدواژه ها :بیجار پدیده
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking