۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰

بازار هنر در شیراز راه اندازی می‌شود

بازار هنر در شیراز راه اندازی می‌شود
رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بازار هنر شیراز در قالب یک طرح اوراق مشارکتی، در شیراز، راه اندازی می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سینا بنی زمانی رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز عصر چهارشنبه ۲۳ مرداد در جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: مطابق احکام مقرر در تکالیف بودجه سرمایه‌گذاری سال‌های ۹۷ و ۹۸، معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز برای نخستین بار، ساز و کار بهره‌برداری از طرح های اوراق مشارکت را تدوین کرد که با ارائه در جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری، آماده اجرا است.

او جلوگیری از فروش طرح‌های اوراق مشارکت را به عنوان سیاست کمیسیون اقتصاد برشمرد و افزود: تلاش است با بهره‌برداری از این طرح ها، علاوه بر ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، زیرساخت‌های گردشگری و ساماندهی شهر را تقویت کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به ساخته شدن طرح بازار هنر در محله سنگ سیاه ادامه داد: این طرح در آینده‌ای نزدیک با ساز و کار بهره‌برداری تدوین‌شده در معاونت مالی و اقتصادی شهرداری آغاز به کار خواهد کرد.

وی از این پروژه به عنوان مرکزی برای تولید و عرضه صنایع دستی اصیل و باکیفیت فارس یاد کرد و ادامه داد: این زیرساخت، جاذبه‌ای برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب می‌شود و بهره‌برداری از این طرح، درآمد پایداری برای شهرداری به همراه خواهد داشت.

بنی زمانی ابراز امیدواری کرد، با اجراشدن ساز و کار بهره‌برداری در طرح های دیگر، به روشی قابل اتکا برای ایجاد درآمد پایدار در شهرداری دست یابیم.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز طرح دوچرخه‌های اشتراکی هوشمند در سطح شهر را از دیگر طرح سرمایه‌گذاری بررسی شده در کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری دانست.

بنی زمانی گفت: مطابق گزارش ارائه‌شده در جلسه کمیسیون، این طرح مطابق برنامه زمانبندی ضمیمه قرارداد، با پانزده پارکینگ در شهریورماه اجرایی خواهد شد و به تدریج شاهد گسترش آن خواهیم بود.

کلیدواژه ها :شورای اسلامی شهر
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking