۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸

اختلال در ۱۱۸ همدان، مشترکان را کلافه کرده است

اختلال در ۱۱۸ همدان، مشترکان را کلافه کرده است
اختلال در ۱۱۸مدتی هست که مشترکان همدانی را کلافه کرده است و همگان خواستار رسیدگی به این امر از سوی مسئولین مرتبط هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهمدان؛ اصولا هر شهروندی در هر جای شهر نیاز به شماره تلفنی نیاز داشته باشد با شماره گیری118 و کمتر از چند دقیقه به شماره مورد نظر دسترسی پیدا می کند، اما مدتی است 118 شهر همدان با اختلال مواجه شده است.

یکی از مخاطبان 118 خبرگزاری ها و مطبوعات هستند که به تلفن های ادارات و ... احتیاج دارند و یکی از ضروری ترین نیازهای آنهاست علاوه بر آن نیز شهروندان از 118استفاده های زیادی دارند

در این رابطه خبرنگار یکی از خبرگزاری ها به عصرهمدان گفت: جندی است برای ارتباط با 118 با مشکلات زیادی مواجه هستیم به طور مثال امروز از ساعت 11 تا 12 ظهر بعد از بیش از 20 تماس با 118بالاخره بعد از یکساعت معطلی موفق شدیم یا این سامانه تماس بگیریم که کمتر از چند دقیقه این تماس قطع شد و شماره مورد نظر که قبلا از 118 گرفته شده بود، داده نشد و عنوان کردند شماره ای نداریم .

وی ادامه داد: بدنبال این تماس برای پیگیری چندین شماره که قبلا از 118 گرفته شده بود تماس حاصل شد و جوابی دریافت نکردیم.

در ادامه فریدون حسن پور، مدیر روابط عمومی مخابرات همدان در خصوص اختلال در سامانه 118 گفت: چند روزی است که این مشکل برای سامانه 118 ایجاد شده است و چون به دنبال ارتقا است و سیستم ها به صورت متمرکز درآمده اند شاهد این مشکلات هستیم .

وی عنوان کرد: مشترکانی که در پیک کاری پر ترافیک تماس می گیرند معمولا دچار مشکل می شوند .

مدیر روابط عمومی مخابرات همدان  درباره نبود برخی شماره ها درسامانه 118 گفت: برخی شرکتها و مشتریان که مبالغ خود را پرداخت نکردند از لیست حدف شدند و در سامانه وجود ندارند مثلا مدارس غیر انتفاعی و مطب های پزشک و شرکت های خصوص باید حتما پول پرداخت کنند و فقط مراکز دولتی در لیست 188 قرار دارند .

کلیدواژه ها :اختلال
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking