۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸

«سردار رجبی» درگذشت همسر فرمانده پیشمرگان مسلمان کُرد را تسلیت گفت

«سردار رجبی» درگذشت همسر فرمانده پیشمرگان مسلمان کُرد را تسلیت گفت
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان درگذشت همسر «شهید جلال بارنامه» فرمانده پیشمرگان مسلمان کُرد را تسلیت گفت.
- اخبار استانها -

به گزاش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در پیامی درگذشت همسر «شهید جلال بارنامه» فرمانده پیشمرگان مسلمان کُرد را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: صلابت و شکیبایی همسر شهید معزز و پیشمرگ مسلمان کُرد کاک جلال بارنامه که در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را  نثار کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوی والامقام نیست.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ضمن تسلیت درگذشت بانوی مومنه طلیعه بصامی به خانواده این شهید بزرگوار گفت: از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام کرده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم؛ امید آن که به فضل الهی و در جوار همسر شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.

«سردار رجبی» سالگرد شهادت فرمانده پیشمرگان مسلمان کُرد را تسلیت گفتکردستان| وداع با پیکر مطهر شهید «عبدی» در قروه+ تصویرکردستان|معاون قوه قضائیه با خانواده «شهید اجاق» دیدار کرد+تصاویر

به گزارش تسنیم «شهید کاک جلال بارنامه» در سال 1329 در روستای باغان از توابع بخش سرشیو مریوان به دنیا آمد؛ کاک جلال در اوایل انقلاب و در جریان مبارزه پیگیر با گروهک‌های تروریستی و پاکسازی و آزاد کردن منطقه، با شجاعت و شهامت دوشادوش رزمندگان جنگیده و حماسه‌های زیادی را خلق کردند.

عناصر ضدانقلاب به‌صورت ناجوانمردانه «شهید کاک جلال» را در عصر شانزدهمین روز خردادماه سال 83 در مسیر بازگشت از مزرعه به منزل در ساعت 18 و 40 دقیقه غروب در جاده «گاران» مریوان به گلوله می‌بندند و وی را به شهادت می‌رسانند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking