۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶

محدودیت ترافیکی در محور اردبیل - آستارا اعمال می‌شود

محدودیت ترافیکی در محور اردبیل - آستارا اعمال می‌شود
سرپرست رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: 25 مردادماه محدودیت ترافیکی در محور اردبیل - آستارا و بالعکس اعمال می‌شود.
- اخبار استانها -

سرهنگ محمد صفوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت:  در محور  آستارا - اردبیل و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز  جمعه مورخ  25 مردادماه در محور یاد شده ممنوع است.

وی بیان کرد: با توجه به تعطیلات عید غدیر احتمال می‌رود روز جمعه شاهد افزایش ترددها در محور اردبیل به آستارا و بالعکس باشیم بنابراین محدودیت‌ها ترددی و ترافیکی در این محور اعمال می‌شود تا شاهد کاهش ترافیک در این محور ارتباطی اردبیل به استان گیلان باشیم.

محدودیت ترافیکی در محور اردبیل ـ آستارا اعمال می‌شود‌اعمال محدودیت ترافیکی در محور شیراز - بیضا به‌دلیل عملیات کارگاهیاعمال محدودیت ترافیکی در جاده آستارا - اردبیل

سرپرست رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: این محدودیت تنها در محور اردبیل به آستارا و بالعکس بوده و در مسیرها و محورهای مواصلاتی دیگر استان هیچ گونه محدودیت ترددی نخواهیم داشت و انتظار می‌رود رانندگان وسایل نقلیه حتما با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث تلخ رانندگی جلوگیری کنند.

صفوی تصریح کرد: از رانندگان انتظار داریم برای جلوگیری از تصادفات سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را مبنای کار قرار دهند چرا که خطای انسانی در افزایش آمار تصادفات جاده‌ای بی‌تاثیر نیست.

کلیدواژه ها :ترافیک
منبع : تسنیم
website tracking