۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱

کردستان| وداع با پیکر مطهر شهید «عبدی» در قروه+ تصویر

کردستان| وداع با پیکر مطهر شهید «عبدی» در قروه+ تصویر
مراسم وداع با پیکر مطهر شهید «جواد عبدی» با حضور گسترده و خیل عظیمی از اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، فرماندهان، مسئولان و پاسداران استان کردستان در قروه برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قروه، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید «جواد عبدی» عصر امروز با حضور گسترده و خیل عظیمی از اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، فرماندهان، مسئولان و پاسداران استان کردستان در قروه برگزار شد.

پیکر مطهر این بسیجی شهید از مقابل ناحیه مقاومت بسیج سپاه به‌سمت میدان اتحاد و مزار شهدای قروه رهسپار شد و سپس به محل زادگاهش روستای قزلجکند انتقال و پس از اقامه نماز در مزار خود آرام گرفت.

کردستان|معاون قوه قضائیه با خانواده «شهید اجاق» دیدار کرد+تصاویرخوزستان| جانباز شیمیایی آبادانی به همرزمان شهیدش پیوستاصفهان| زندگی آسمانی در اردوهای جهادی؛ بازسازی منازل سیل‌زدگان توسط گروه جهادی شهید بهشتی

گفتنی است عصر روز گذشته خودرو حامل تعدادی از رزمندگان سپاه بیت‌المقدس کردستان در حین بازگشت از ماموریت در منطقه «هورامان لار» از توابع شهرستان سروآباد دچار سانحه شد، در این حادثه یکی از بسیجیان به‌نام «جواد عبدی» به درجه رفیع شهادت نائل و یکی دیگر از بسیجیان مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking