۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴

جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد و مالی در اردبیل برگزار می‌شود

جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد و مالی در اردبیل برگزار می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان اردبیل گفت: با محوریت شعار «هر مسجد، آزادی یک زندانی» امسال شنبه 26 مرداد ماه جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد و مالی ساعت 18 در مسجد سرچشمه اردبیل برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حجت‌الاسلام ولی نظرپور بعد از ظهر امروز در جلسه تشریح برگزاری جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد و مالی در اردبیل اظهار داشت: با محوریت شعار «هر مسجد، آزادی یک زندانی» امسال شنبه 26 مرداد ماه جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد و مالی ساعت  18 در مسجد سرچشمه اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که افتتاحیه جشن گلریزان در طول ماههای محرم و صفر برگزار می‌شود افزود: در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و امید می‌رود شاهد تحقق اهداف مورد نظر در راستای آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در سطح استان باشیم و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

اردبیل| طرح گسترش اشتغال به کار زندانیان در سطح کشور عملیاتی می‌شود580 زندانی مالی در اردبیل نیازمند کمک خیرین هستندنصب دوربین پنهانی در باشگاه ‌بدن‌سازی زنانه ‌/ متهم دستگیر و روانه زندان شد50 زندانی جرائم غیرعمد در کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با بیان این که 580  زندانی در اردبیل نیازمند کمک‌رسانی خیران هستند گفت: در زمینه برگزاری این ویژه برنامه ستاد دیه استان و امور زندان‌ها با محوریت کمک به  زندانیان مالی ورود کرده‌اند که امیدواریم با مشارکت خیران و مردم امسال نیز همانند سال‌های گذشته در امر کمک‌رسانی به زندانیان به شکل مناسب عمل شود.

نظرپور تصریح کرد: آزادسازی زندانیان و خارج کردن آنان از گرفتاری و ناراحتی مهم‌ترین هدف ما است که امیدواریم بتوانیم با کمک هم‌استانی‌ها در این زمینه موفق عمل کرده و به اهداف خود در این راستا دست یابیم که این موضوع برای ما به عنوان یک اولویت اساسی مطرح است.

وی بیان کرد: مشارکت جدی هیئت امنا و ارکان مرتبط با مساجد در اجرای این طرح برای ما حائز اهمیت است و در این زمینه انجام اطلاع‌رسانی‌های مناسب و لازم انجام شود که این اقدام نیازمند برنامه‌ریزی اساسی و مناسب است تا شاهد مشارکت‌های خوبی در اجرای برنامه‌های خیرخواهانه در استان داشته باشیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking