۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰

روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مشگین‌شهر تسهیل شده است

روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مشگین‌شهر تسهیل شده است
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس گفت: روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مشگین‌شهر تسهیل شده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ولی ملکی بعد از ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران در مشکین‌شهر اظهار داشت:  روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مشگین‌شهر تسهیل شده و اولویت اساسی حمایت از بخش خصوصی است.

وی تصریح کرد: یکی از راهکارهای توسعه منطقه توسعه بخش خصوصی است که در این شهرستان اقدامات خوبی انجام یافته است.

ملکی با اشاره به راه‌اندازی کارخانه کامیون‌سازی در این شهرستان گفت: تلاش مدیرعامل این مجموعه شایسته تقدیر است و عملیات اجرایی این کارخانه روند خوبی را طی می‌کند.

بیش از 10هزار میلیارد ریال در صنایع کوچک استان کرمانشاه سرمایه‌گذاری شده است64 میلیارد تومان در اجرای اورژانس هسته‌ای بوشهرسرمایه‌گذاری می‌شودشرایط سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس گفت: فاز نخست این کارخانه به زودی افتتاح می شود که بی شک نقش اساسی در تحرک اقتصادی ایفا می‌کند.

ملکی افزود: بنده با صنعت رشد یافته ام و بنابراین از حوزه صنعت هم حمایت می‌کنم چرا که حوزه صنعت به ویژه در بخش خودروسازی اشتغال‌زایی بالایی دارد.

وی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار نیز گفت: خبرنگاران نقش اساسی در اطلا‌ع‌رسانی اذهان عمومی دارد و قلم خبرنگاران در توسعه اقتصادی منطقه باید نقش آفرینی کند.

مدیرعامل کارخانه کامیون‌سازی مشگین شهر گفت: در حال حاضر یک هزار و 200 نفر در کارخانه کامیون‌سازی مشغولند و اولویت کارخانه اشتغالزایی برای 5 هزار نفر است.

اللهوردی افزود: فاز نخست این پروژه افتتاح می‌شود و جذب نیروها براساس قرعه کشی خواهد بود که در این زمینه هیچ سفارشی وجود ندارد.

وی بیان کرد: 50 هکتار زمین برای راه‌اندازی این مجموعه  اختصاص یافته و هیچ تسهیلاتی نگرفته‌ایم.

اللهوردی بیان کرد: با راه‌اندازی این مجموعه شاهد رونق اقتصادی و اشتغال منطقه خواهیم بود و  این کارخانه ظرفیت تولید روزانه 50 خودروی سنگین را دارد.

مدیرعامل کارخانه کامیون‌سازی مشگین شهر گفت: علی رغم این که تحریم‌هایی وجود دارد ولی این تحریمها سبب نشده ما از تلاش و کوشش برای راه‌اندازی کارخانه کامیون‌سازی غافل شویم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking