۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰

حضور 340 آزاده سرافراز از افتخارات استان ایلام است

حضور 340 آزاده سرافراز از افتخارات استان ایلام است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: ما مردم ایلام مفتخریم که 340 آزاده سرافراز در سطح استان داریم.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ اسدالله تولیده  عصر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اظهار داشت: ما مردم ایلام مفتخریم که 340 آزاده در سطح استان داریم.

جشن بزرگ ورود آزادگان به میهن اسلامی در قم برگزار می‌شودایلام| آزادگان زیباترین نماد ایثار و مقاومت هستندجشن بزرگ آزادگان در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران  با بیان این که بیشترین مشکلات حوزه آزادگان در زمینه های درمان و شهریه دانشجویان است که در بُعد ملی با آن مواجه هستیم گفت:داروخانه های استان به صورت قابل قبولی به جامعه ایثارگری استان خدمات ارائه می‌دهند.

وی افزود: بخش زیادی از بدهی‌های سازمان به داروخانه ها را پرداخت کرده ایم و برای تسویه با بخش خصوصی درمان در حال رایزنی هستیم و می‌توان گفت که وضعیت درمان جامعه ایثارگری استان قابل قبول است.

پرداخت شهریه دانشجویان شاهد از مباحث دیگر مدیرکل بنیاد شهید ایلام بود که گفت: شهریه دانشگاه‌های آزاد و سایر دانشگاه‌ها را پرداخت کرده ایم و تنها دانشگاهی که تاکنون شهریه‌ها را دریافت نکرده دانشگاه علمی کاربردی است که آن هم در حال رایزنی با مرکز هستیم.

 و‌ی با عنوان اینکه با تمام توان  و امکانات در خدمت جامعه ایثارگری استان هستیم خاطرنشان کرد: تعبیر زیبای رهبری انقلاب در مورد آزادگان تحت عنوان "الماس های درخشان" خود را با تمام وجود وقف ملت کردند و در زندان های حزب بعث چگونه زیستن را به ما آموختند، زیباترین تعبیر بوده و امروز بعنوان الگوی مردم ایران قرار گرفته است.

تولیده به مقاومت ایثارگران در دوران اسارت اشاره و گفت: آزادگان عزیز با مقاومت خود دانشگاه هایی را برای ما ایجاد و درس اخلاق را به ما یاد دادند.

وی اقدامات آزادگان را غیرقابل توصیف عنوان کرد و گفت: با مرور خاطرات آزادگان، مو بر تن آدم سیخ می شود چرا که با سینه های سپر و گردن‌های فراز جریان های افتخار آمیزی را برای ما خلق کردند و امنیت موجود شهدا، جانبازان و آزادگان، امنیتی است به بلندای تاریخ  که برای ما خلق کردند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking