۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰

فرهنگ سرکشی از خانواده شهدا در بین مسئولان استان مرکزی نهادینه شود

فرهنگ سرکشی از خانواده شهدا در بین مسئولان استان مرکزی نهادینه شود
استاندار مرکزی گفت: آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان‌گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان هستیم، بنابراین تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما بوده و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل شده و نهادینه شود.
- اخبار استانها -

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در دیدار با خانواده شهیدان علی اصغر و حسن صدیق با اشاره بر ضرورت تکریم خانواده شهدا اظهار داشت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.

وی افزود: آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان‌گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان هستیم، بنابراین تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما بوده و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل شده و نهادینه شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: شهدا به عنوان طلایه‌داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران سبب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

ایلام|عزت امروز کشور مدیون خون شهدایی همچون "شهید رضایی‌نژاد" استمدیرعامل بانک ملت در جمع فرزندان شاهد: تکریم خانواده شهدا را وظیفه و افتخار می دانمسردار رحیمی: تکریم خانواده شهدا از اولویتهای جدی نیروی انتظامی است

آقازاده بیان کرد: مسئولان باید همواره در جهت آرمان‌های شهدا و راه آنها گام بردارند و اجازه ندهند که خون شهیدان پایمال شود.

وی ادامه داد: شما خانواده شهدا از افتخارات کشور هستید و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: در سرکشی و دیدار با خانواده شهدا تنها می‌توانیم به گفت‌وگو با خانواده شهدا بپردازیم و این بخش کوچکی از زحمات و تلاش‌های آنها را جبران می‌کند.

کلیدواژه ها :مسئولان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking