۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷

نشست مدیران کل ورزش استان‌های کشور با صالحی امیری

نشست مدیران کل ورزش استان‌های کشور با صالحی امیری
نشست مدیران کل ورزش استان‌های مختلف کشور با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.
- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، نشست مدیران کل ورزش استان‌های مختلف کشور با رئیس کمیته ملی المپیک در حضور فرهادی‌زاد معاون بانوان وزارت ورزش، سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته، قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک، احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، اسبقیان، تقی زاده و مدیران اداره کل ورزش استانهای مختلف کشور امروز (چهارشنبه) برگزار شد. 

صالحی امیری ضمن خیر مقدم به مدیران ادارات کل ورزش استان‌ها گفت: ادارات کل استان‌ها خط مقدم توسعه و تعالی ورزش کشور بوده و همه دست اندرکاران مدیران ستادی  در ورزش کشور اعم از کمیته ملی المپیک، پارالمپیک، فدراسیون‌ها و استان‌ها در خدمت وزارت ورزش برای تعالی ورزش کشور است.

وی افزود: ورزش باعث هویت سازی، شخصیت سازی، انسجام و سازگاری اجتماعی و شور و نشاط در جامعه می‌شود و به همین منظور کمیته ملی المپیک در اولین گام به بحث انسجام بخشی در مدیریت ورزشی و وفاق حداکثری توجه داشته است چرا که ورزش برای رشد و توسعه نمی‌تواند بیش از یک پرچمدار داشته باشد لذا  کمیته ملی المپیک  همکار و کمک حال وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌هاست که محقق هم شد. راه اندازی موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک محصول همین وفاق، همدلی و همزبانی بود و در نقشه راهی که تدوین کردیم توجه به تاریخ شفاهی ورزش کشور، فعال سازی 17 کمیسیون به عنوان اتاق فکر و توجه به توسعه روابط بین الملل را سرلوحه کار خود قرار دادیم.

حضور سلطانی‌فر و صالحی امیری در اردوی تیم ملی تکواندو/ سلطانی‌فر: انتظارات از شما بسیار بالاست

 

رئیس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: امروز در ورزش قهرمانی نیاز به یک زیست قهرمانی به زیست پهلوانی و فرهنگی داریم و اگر نتوانیم روح فرهنگی به ورزش قهرمانی بدمیم مطمئناً به مقصد و مقصود نخواهیم رسید. ورزش باید از داخل باشگاه‌ها و ورزشگاها به داخل جامعه و خانواده‌ها راه یابد چرا که هدف ورزش سلامتی و شادابی برای مردم و همبستگی و نشاط اجتماعی است.

کلیدواژه ها :المپیک
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking