۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷

پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان البرز به 100 درصد می‌رسد

پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان البرز به 100 درصد می‌رسد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر پوشش تلفن همراه در استان در شرایط مطلوبی است گفت: پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان البرز تا پایان سال به 100 درصد می‌رسد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سودابه رادفر در نشست خبری با اصحاب رسانه که عصر امروز در سالن اجتماعات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز برگزار شد اظهار داشت: در حال حاضر پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان البرز در سطح بالایی است.

وی افزود: تلاش می‌کنیم تا پایان سال‌جاری پوشش اینترنت و تلفن همراه در استان به 100 در صد برسد و پروژه بعدی اجرا و رساندن 100 درصدی تلفن ثابت در استان البرز است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر تنها در چند روستای طالقان پایین پوشش تلفن همراه با مشکلاتی روبه‌رو است تصریح کرد: تلاش ما این است که تا پایان سال این معضل برطرف شود.

اراک| آخرین اخبار از اینترنت رایگان هدیه روز خبرنگار از زبان وزیر ارتباطاتخبر جدید درباره اینترنت رایگان خبرنگاران/ مدیران مسئول اسامی را اعلام کنند8 درصد افراد بی سواد کاربر اینترنت هستند

وی با بیان اینکه در استان البرز جاده اصلی که پوشش تلفن همراه نداشته باشد وجود ندارد عنوان کرد: استان البرز در شاخص‌های تلفن همراه جزو استان‌های برتر کشور است و در حال حاضر بالای دو میلیون و ششصد هزار خط تلفن همراه فعال است.

رادفر با اشاره به اینکه مشترکان تلفن همراه می‌توانند با کد دستوری از سرویس‌های که عضو هستند با خبر شوند و در صورت اینکه به این خدمات نیاز ندارند این خدمات را لغو کنند بیان کرد: مشترکان اینترنت خانگی و تجاری در صورت عدم رضایت از خدمات و شکایات احتمالی می توانند از طریق سامانه و سایت 195 دات آی آر شکایت کرده و حقوق خود را مطالبه کنند، نظارت بر شرکت‌های فروش اینترنت در استان البرز در حال انجام است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking