۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴

کشتی مسافربری خرمشهر -کویت به گل نشست

کشتی مسافربری «برلیان» در خط دریایی خرمشهر- کویت هنگام حرکت از مسیر آبراه اروند به منطقه کم‌عمق برخورد کرد و به گل نشست.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، کشتی مسافربری خرمشهر-کویت ظهر امروز در مسیر آبراه اروند با برخورد به منطقه کم‌عمق به گل نشست که نیروهای امدادی به‌سرعت در محل حاضرشده و مسافران را از آن خارج کردند.

روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، در خصوص حادثه به گل نشستن شناور مسافربری «برلیان» مسیر دریایی خرمشهر-کویت اعلام کرد: ساعت 14 و 15 دقیقه ظهر امروز شناور یادشده در اطراف بندر اروندکنار به نقطه کم‌عمق برخورد و به گل نشست.

براساس این گزارش پس از اعلام شرایط اضطراری به برج کنترل بندر خرمشهر، نیروهای امداد و نجات دریایی وارد عمل شده و با اعزام 4 یدک‌کش و 2 شناور ناجی به محل حادثه اعزام شدند.

پهلوگیری کشتی مسافری - باری قطر در بندر بوشهرآخرین وضعیت بندر خرمشهر/ ارتفاع مد به بیش از 2 متر می‌رسد144 هزار نفر از جاذبه‌های دریایی بندر خرمشهر دیدن کردند

روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر افزود: این حادثه تلفات جانی نداشت و همه مسافران با نظارت افسران امداد و نجات دریایی به شناورهای امدادی منتقل شدند.

به گزارش تسنیم، با توجه به اینکه در حال حاضر آبراه اروند در شرایط جزر است پیش‌بینی می‌شود تا ساعت 21 امشب با بهبود شرایط امکان خارج‌سازی شناور فراهم شود.

کلیدواژه ها :کویت
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking