۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۳

امام جمعه موقت بهمئی:

عنایات ویژه رهبری به جهادگران بسیجی/ لزوم حفظ و تقویت روحیه جهادگری در کشور

عنایات ویژه رهبری به جهادگران بسیجی/ لزوم حفظ و تقویت روحیه جهادگری در کشور
حضور خیل عظیمی از نوجوانان و جوانان جهادگر ما در گرمای سوزان تابستان و سرمای استخوان سوز زمستان از برکات انقلاب است که باید این روحیه جهادگری حفظ و تقویت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امام جمعه موقت بهمئی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار آوای ماغر، حضور جهادگران بسیجی را در مناطق محروم از نعمت ها و برکات انقلاب دانست که رهبر انقلاب به آنها نگاه مثبت ویژه ای دارند.

حجت الاسلام علی مجاهدی نسب تصریح کرد: کشور ما از نادر کشورهایی است که فعالیت خیرخواهانه در آن شاخصه هایی فراتر از شاخصه های دیگر کشورها دارد ؛ ایثار، معنویت، جهادگری و خیرخواهی در چهره جهادگرانی که بهترین لحظات زندگی خود را بعنوان خدمت در مناطق محروم کشور انتخاب کردند، موج می زند.

حجت الاسلام  مجاهدی نسب با اشاره به اینکه عده ای اخلاص در کار را مربوط به نسل اول و دوم انقلاب می داننند در صورتی که ما این روزها در نقاط مختلف کشور شاهد حضور جهادگرانی گمنام هستیم که از نسل های چهارم انقلاب و نوجوانان و جوانان دهه هفتاد و هشتاد هستند.

امام جمعه موقت بهمئی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال کمرنگ کردن مشارکت خیرخواهانه و خنثی کردن نسل های جدید انقلاب است، افزود: حضور خیل عظیمی از نوجوانان و جوانان جهادگر ما در گرمای سوزان تابستان و سرمای استخوان سوز زمستان از برکات انقلاب است که باید این روحیه جهادگری حفظ و تقویت شود.

حجت الاسلام  مجاهدی نسب: خاطرنشان کرد: عنایات ویژه رهبر انقلاب به جهادگران خدمتگزار به مناطق محروم، نشان از ارزش والای کار آنهاست.

وی گفت:بعد از اعلام مسئول بسیج سازندگی کشور مبنی بر قرائت پیام مهم رهبر انقلاب خطاب به جهادگران که قرار است عصر امروز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در اجتماع جهادگران قرائت شود، این مجاهدان سر از پا نمی شناسند و همه منتظرند تا پیام معظم له را بعنوان مبنای جدید حرکت گروه‌های جهادی دریافت کرده و بعنوان نقشه راه خود در مسیر آینده قرار دهند.

امام جمعه موقت بهمئی با بیان اینکه گروهای جهادی تنها با عنصر اخلاص توانستند تاکنون با کمترین امکانات، چه در حوادث غیر مترقبه مانند سیل، زلزله و آتش سوزی و چه در عمران و آبادانی کشور در محروم ترین نقاط،  گام های موثر و استواری بردارند.

حجت الاسلام مجاهدی نسب تصریح کرد:عنایات ویژه رهبری به جهادگران بسیجی در دیدارهای ایشان بارها به وضوح اعلام شد و حتی رهبر انقلاب با مقایسه ای از تلاش جهادگران نوجوان و جوان کشور ما و زندگی در توهم، افسردگی و بی هدفی هم سن و سالان دیگر کشورها را، زندگی جهادگران را غطبه آور خواندند.

امام‌جمعه بهمئی در پایان با تقدیر از تلاش خالصانه جهادگران بسیجی سراسر کشور، گفت: هر چند جهادگران بسیجی بدون هیچ چشمداشتی روزها و ماه های متوالی را دور از خانواده خود، تنها برای رضای خداوند متعال به محرومان خدمت می کنند اما وظیفه مسئولان ما این است که در کنار توجهات ویژه رهبر انقلاب به این قشر با اخلاص، با تمام توان و امکانات زمینه استفاده از همه ظرفیت های جهادگران را فراهم کنند.

کلیدواژه ها :زمستان
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking