۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲

مرکز پردیس سینما بهمن شهرکرد راه‌اندازی می‌شود

مرکز پردیس سینما بهمن شهرکرد راه‌اندازی می‌شود
مدیر موسسه فرهنگی و تبلیغاتی بهمن سبز حوزه هنری کشور گفت: در راستای استفاده تمام اقشار در سنین مختلف و اکران فیلم‌های متنوع در سینما مرکز پردیس سینما بهمن شهرکرد راه‌اندازی می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سید مصطفی حسینی بعدازظهر امروز در دیدار با شهردار و رئیس شورای شهر با اشاره به جشنواره فیلم فجر اظهارداشت: با توجه به اینکه جشنواره فیلم فجر یکی از بزرگترین جشنواره‌های سینمایی است اما قدرت آن در استان چهارمحال و بختیاری نمی‌بینیم و مردم مجبور هستند تنها چند فیلم که اکران می‌شود را تماشا کنند.

وی با اشاره به جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان افزود: این پتانسیل در شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری وجود داشت که فیلم‌های جشنواهر نیز در استان اکران شود.

مدیر موسسه فرهنگی و تبلیغاتی بهمن سبز حوزه هنری کشور با اشاره به راه‌اندازی مرکز پردیس سینما بهمن شهرکرد بیان کرد: این پردیش با مشارکت شهرداری راه‌اندازی می‌شود چرا که ما یک نهاد مردم محور و زیر نظر بیت رهبری می‌باشیم.

سیروس حسن‌پور: آموزش و پرورش چه فکری برای اکران فیلمهای کودک و نوجوان کرده‌است/ لزوم ساخت پردیس سینمایی برای کودکانایجاد 3 پردیس سینمایی در گلستان؛ جشنواره « آوای ارادت» برگزار می‌شودبلیط پردیس سینمایی رازی در تمام ایام هفته نیم بهاء است

حسینی با اشاره به اینکه از سال 94 تاکنون 40 سینما به سینماهای کشور اضافه شده است، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی پردیس‌های سینمایی سبب می‌شود تا یک مجموعه کامل برای تمام افراد خانواده در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به مشکلات و موانع جهت راه اندازی این پردیس در شهرکرد گفت: پیش‌بینی می‌شود با همکاری شورای شهر و شهرداری مرکز پردیس سینمایی شهرکرد در دهه فجر افتتاح شود.

مدیر موسسه فرهنگی و تبلیغاتی بهمن سبز حوزه هنری کشور بیان کرد: طی چند سال اخیر اقبال مردم از سینما چند برابر شده که یکی از دلایل آن ایجاد زیرساخت‌ها بوده و در حال حاضر سالانه 100 فیلم در ژانرهای مختلف تولید می‌شود.

حسینی با بیان اینکه 40 شبکه داخلی در حال فعالیت است، ادامه داد: فرهنگ مردم به سمتی سوق داده شده که فیلم را در سینما ببینند سعی کرده‌ایم به عنوان هدلینگ که 170 سینما در کشور دارد مردم را ترغیب به حضور در سینما کنیم.

وی با بیان اینکه کارت شهروندی نیز باید شهرداری طراحی کند، گفت: کارت شهروندی دارای یکسری آیتم از جمله استخر و سینما است که مردم می‌توانند در یک زمان خاص به صورت نیم بهاء بهره‌مند شود و این سبب می‌شود تا مردم به سمت سینما بیشتر ترغیب شوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking