۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲

سمنان| باید برابر فتنه‌انگیزی دشمنان در برهه کنونی هوشمندانه ایستادگی کرد

سمنان| باید برابر فتنه‌انگیزی دشمنان در برهه کنونی هوشمندانه ایستادگی کرد
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بر لزوم بصیرت و دشمن‌شناسی در جامعه امروز تأکید کرد و گفت: ایستادگی هوشمندانه برابر فتنه‌انگیزی دشمنان در برهه کنونی امری ضروری است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ حمید دامغانی در جشنواره مالک اشتر استان سمنان که در سالن جلسات سپاه این استان برگزار شد بر ضرورت بصیرت و دشمن‌شناسی در مقابله با دشمنان تأکید کرد و اظهار داشت: رسالت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب و نظام است و این رسالت خود را با تمام قوا انجام می‌دهد.

وی با اشاره به پیچیدگی‌های موجود در فتنه‌انگیزی‌های دشمنان علیه انقلاب و نظام افزود: دشمنان در هر برهه‌ای طرح و نقشه‌ای جدید و از راه و روشی متفاوت به دشمنی علیه این نظام می‌پردازند که لازمه این مهم بصیرت افزایی و ارتقای سطح هوشمندی برابر فعالیت‌های این مستکبران است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با تأکید بر لزوم ایستادگی هوشمندانه برابر فتنه‌انگیزی دشمنان در برهه کنونی گفت: باید طرح‌ریزی ویژه‌ای برای مقابله با دشمنان در هر شرایط و زمان و برهه‌ای داشته باشیم.

دشمن در رویارویی با ملت ایران به بن بست رسیده استفرمانده سپاه قدس گیلان: «سپاه» دشمن را در نبرد سایبری به عقب رانده استجانشین فرمانده کل سپاه: تعرض دشمن به دوستان انقلاب "رویارویی غیرمستقیم با ایران" است/ وضعیت فعلی اقتصادی در شأن مردم ما نیست

سرهنگ دامغانی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقتدرانه و هوشمندانه در تمامی عرصه‌ها حاضر و آماده است و حضوری به‌موقع و فعال در عرصه مقابله با جنگ نرم دشمنان در کنار فعالیت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی دارد.

وی تأکید کرد: آنچه می‌بایست در دستور کار سپاه در برهه کنونی قرار گیرد، کاهش ضریب خطاها با نظام‌مندتر شدن در عرصه‌های مختلف است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به فعالیت سپاه در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، خدمات‌رسانی به مردم، محرومیت‌زدایی و اظهار داشت: می‌بایست عملکردها برای مقابله با انواع تهدیدات دشمنان تقویت و بهبود یابد.

سرهنگ دامغانی گفت: امروز کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و این‌همه را مرهون خون هزاران شهید گلگون‌کفن خود در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و انقلاب است.

کلیدواژه ها :فتنه
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking