۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲

863 واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

863 واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت تسهیلات رونق تولید به 863 واحد تولیدی استان سمنان در 2 بخش صنعتی و‌ کشاورزی خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، بهروز اسودی بعدازظهر امروز در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که در سالن جلسات فرمانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: رونق تولید و بهبود اوضاع‌واحوال معیشت مهم از مهم‌ترین اولویت‌های کاری در سال جاری قرار دارد.

وی افزود: با توجه به تلاش‌های انجام‌شده در ستاد تسهیل یک هزار و 406 واحد تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در استان سمنان به بانک‌های عامل معرفی‌شده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان داشت: تسهیلات رونق تولید تاکنون به 863 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی به میزان 9 هزار و 500 میلیارد ریال پرداخت‌شده است.

ابلاغ بانک مرکزی در مورد امهال تسهیلات کشاورزان خسارت‌دیدهآخرین جزئیات از تسهیلات خرید مسکنپایان تعمیرات 14400 واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده لرستان/ 80میلیارد تسهیلات بلاعوض پرداخت شدکسب رتبه نخست استان تهران در پرداخت تسهیلات رونق تولید؛ بانک‌ها در پرداخت تسهیلات رونق تولید فعال‌تر شوند

اسودی با اشاره به انجام تعهد 86 درصدی استان سمنان در حوزه پرداخت تسهیلات رونق تولید به متقاضیان گفت: بانک‌های صادرات، صنعت و معدن، سپه و تجارت به ترتیب بانک‌های هستند که بیشترین سهم را در همکاری با ستاد تسهیل استان و پرداخت تسهیلات رونق تولید داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون پرونده 154 واحد تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در بانک‌های عامل استان سمنان روند بررسی و عقد قرارداد را می‌گذرانند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خاطرنشان کرد: اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در این جلسه با پرداخت تسهیلات به 70 طرح تولیدی در 2 بخش صنعتی و کشاورزی موافقت کردند.

اسودی گفت: در صورت اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال برای 121 نفر در استان سمنان فراهم می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking