۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹

معاون اجرایی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

قدرت نمایی سپاه در سطح جهان اقتدار آفرین است

قدرت نمایی سپاه در سطح جهان اقتدار آفرین است
سردار سعید فرجیان زاده با بیان اینکه پاسداران با توسل به شهدا توانستند به قدرتی روز افزون دست یابند گفت : قدرت نمایی سپاه در سطح جهان اقتدار آفرین است.

 سردار فرجیان زاده معاون اجرایی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جشنواره مالک اشتر استان سمنان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، با بیان اینکه پیام غدیر تکمیل دین است و جایگاه امامت و ولایت را در جامعه نشان می دهد گفت : غدیر یک تفکر است، نشانه و رمزی است که از تداوم خط نبوت حکایت می کند.

او با بیان اینکه سپاه افتخار  ۴۰ سال دفاع از نظام اسلامی و علوی را دارد افزود : پاسداران مردانه در دفاع مقدس از کشور و وطن دفاع کردند و اجازه نفوذ به دشمن را ندادند.

سردار فرجیان زاده با بیان اینکه پاسداران با لباس سبزشان با امام حسین (ع) عهد بستند که پای نظام و انقلاب بایستند و جانشان را برای مردم و کشور فدا کنند تصریح کرد : سپاه امروز برای مردم است و با تمام وجود در جهت پیشرفت کشور تلاش می کند.

معاون اجرایی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروزه پاسداران بدون هیچ منتی برای حل مشکلات مردم در کشور پیش قدم هستند افزود : سپاه نه تنها در داخل مرز برای مردم خدمت می کند بلکه در بیرون از مرز ها نیز برای امنیت مردم فداکاری می کند.

او با بیان اینکه شهدای مدافع حرم برای امنیت کشور جانشان را فدا کردند تصریح کرد : پاسداران با توسل به شهدا توانستند به قدرتی روز افزون دست یابند.

معاون اجرایی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه کشور ایران بعد از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به کشورهای در سطح قدرت دفاع ملی رسید گفت : کشور ایران با اتکا به نیروهای خود توانست مقابل دشمنان ایستادگی کند.

او با بیان اینکه در دهه ۷۰ و ۸۰ کشور ایران به قدرت بازدارندگی رسید افزود : در این مدت دشمنان جرات حمله به کشورمان را نداشتند.

سردار فرجیان زاده با بیان اینکه کشورها از لحاظ قدرت در دنیا به ۵ سطح تقسیم می شوند گفت : امروزه کشور ایران در مرحله چهارم تقسیم بندی قدرت قرار دارد و امروزه به عنوان یک کشور مقتدر دارای قدرت بازدارندگی است.

سپاه همیشه یاور و پشتیبان مردم است

معاون اجرایی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه همیشه یاور و پشتیبان مردم است گفت : یکی از دغدغه های سپاه کمک به مردم است که امسال موفق شد در کمک به مردم مناطق سیل زده نقش موثی را ایفا کند.

او با بیان اینکه یکی از ابتکارات نیروهای مسلح در سال های اخیر برگزاری جشنواره مالک اشتر با هدف تقدیر و تجلیل از نیروی انسانی مبتکر و پر تلاش است گفت : فرماندهان و مسئولین رده هایی که توانستند در سال گذشته اقدامات موثری در پیشبرد اهداف نیروهای مسلح داشته باشند در این جشنواره مورد تجلیل قرار می گیرند.

انتهای پیام / ر

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking