۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲

اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل یک ضرورت است

اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل یک ضرورت است
معاون بسیج و امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان دلایل اهمیت پدافند غیرعامل، گفت: اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل به عنوان یک ضرورت در استان یزد ‌و سایر استان هاست.

به گزارش ایسنا، سردار غلامعلی حیدری در نشست شورای پدافند غیرعامل استان یزد اظهار کرد: شکاف بین مردم و حاکمیت با تداوم تحریم‌ها و ایجاد مشکلات اقتصادی و نارضایتی جزو اهداف اصلی دشمن است که با هوشیاری و بصیرت همگان خنثی می‌شود.

وی همچنین با تصریح بر هوشیاری و ایستادگی ملت ایران در راه انقلاب، افزود: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته با هوشیاری و وحدت در برابر تمام توطئه‌های استکبار جهانی ایستادگی کرده‌اند.

معاون بسیج و امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: جنگ اقتصادی، تبلیغاتی و روانی با ادامه فشار بر مردم و کشور از جمله توطئه‌های مهمی است که دشمنان علیه کشور ادامه خواهند داد و باید مسئولان با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی برای حل مسائل اقدام کنند.

سردار حیدری با تصریح راهکارهای شکست اهداف استکباری بر لزوم وحدت و همگرایی و بهره‌گیری از  تمام ظرفیت‌های داخلی و داشتن روحیه جهادی تاکید و تصریح کرد: رونق تولید، کار جهادی، بصیرت به همراه حضور در عرصه‌های مختلف در جهت ایجاد اشتغال در سایه تلاش مضاعف موجب تحقق اهداف نظام و انقلاب اسلامی خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: مسئولان اجرایی باید با برنامه‌ریزی دقیق ظرفیت‌ها و مشکلات را شناسایی و برای  غلبه بر جنگ روانی و اقتصادی تلاش کنند.

وی با اشاره به قدرت نظامی و آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در راستای بازدارندگی، تداوم هوشیاری و همکاری تمام نیروها را برای دفاع همه جانبه از کشور مورد تاکید قرار داد.

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور بر اهمیت اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل به عنوان یک ضرورت در استان یزد و سایر استان ها تاکید کرد و از همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی استان خواست برای اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل با اداره کل پدافند غیرعامل استانداری یزد همکاری کنند.


انتهای پیام

کلیدواژه ها :پدافند غیرعامل
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking