۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸

ساخت خانه مطبوعات مازندران آغاز شد

ساخت خانه مطبوعات مازندران آغاز شد
همزمان با هفته گرامی‌داشت اصحاب رسانه، عملیات اجرایی ساخت خانه مطبوعات مازندران در ساری آغاز شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، عملیات اجرایی ساخت خانه مطبوعات مازندران امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس، مدیران استانداری و بیمه ایران در مازندران، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران و اصحاب رسانه در خیابان قارن ساری کوچه مختار آغاز شد.

علی یوسفی، مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران در حاشیه این مراسم با اشاره به آغاز عملیات اجرایی خانه مطبوعات مازندران با پیگیری‌های اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان، اظهار داشت: تهیه زمین با مساعدت استاندار مازندران و همکاری اداره کل راه و شهرسازی مازندران صورت گرفته است.

وی افزود: مقرر شد از محل اعتبارات استانی و با مساعدت وزیر راه و شهرسازی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ساخت خانه مطبوعات مازندران تا یکسال آینده تکمیل شود.

قول استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای احداث ساختمان خانه مطبوعات؛ رسانه نورچشمی در استان نداریمدر دیدار ‌اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات ‌با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل چه گذشت؟

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه خانه مطبوعات مازندران در سه طبقه شامل زیرزمینی، سالن اداری، سالن جلسات و مهمانسرا تدارک دیده شده است، تصریح کرد: طی روزهای آینده نقشه طرح آماده و فندانسیون این بنا اجرایی می‌شود.

یوسفی در ادامه با اشاره به پرداخت هدیه روز خبرنگار به فعالان رسانه ای استان از سوی استاندار در روز خبرنگار، تصریح کرد: اهالی رسانه که هدیه خود را دریافت نکردند به اداره کل فرهنگ و ارشاد و خانه مطبوعات مازندران مراجعه کنند.

بیش از 800 فعال رسانه ای در 440 رسانه دارای مجوز مازندران فعالیت دارند.

منبع : تسنیم
website tracking