۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶

برتری هنرمندان فارس در دو سالانه ملی هنر‌های تجسمی

برتری هنرمندان فارس در دو سالانه ملی هنر‌های تجسمی
فارسی‌ ها در هفتمین دو سالانه ملی هنر‌های تجسمی آفرینش خوش درخشیدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس اعلام کرد: اعضاء و مربیان هنرمند کانون فارس توانستند در بخش‌های نقاشی، عکاسی، سفالگری، هنر‌های بومی و سنتی و خوشنویسی برگزیده و شایسته تقدیر شوند.

در دوسالانه ملی که با شعار تمرین زندگی و موضوع رنگ مهربانی برگزار شد، نیایش سرانجام، عرفان خدیور و امیر علی تقوی فرد از مرکز فرهنگی هنری لارستان در بخش نقاشی برگزیده شدند.

در بخش برگزیدگان سفالگری و هنر‌های بومی و سنتی هم به ترتیب فاطمه مسعود‌ی از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ صفاشهر و اسما جانی پور از مرکز سیار روستایی جهرم معرفی شدند.

اعضای کانون فارس در بخش‌های نقاشی، عکاسی، خوشنویسی و هنر‌های بومی و سنتی موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

لوح تقدیر این جشنواره در بخش‌های نقاشی، سفالگری و هنر‌های بومی و سنتی به ترتیب به فاطمه خلیفه از مرکز فرهنگی هنری آباده، امیر محمد باقری فرد و عرفان صادق‌زاده از مرکز فرهنگی هنری لارستان و فاطمه سادات میرقادری از مرکز فرهنگی هنری اقلید، گیلدا کارگر از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ صفاشهر و مهشید یوسفی و یاسمن تقوی فرد از مراکز فرهنگی هنری سیار جهرم و لارستان تعلق گرفت.

مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری واقع در خیابان حجاب تهران، در شش دوره گذشته، این دو سالانه ملی را با هدف بروز استعداد‌های هنری کودکان و نوجوانان، شناسایی و تشویق اعضای مستعد و ایجاد فضایی برای رشد و پرورش استعداد‌های برتر برگزار کرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking