۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵

«گیلان» مشکل امنیتی در حوزه مرز دریایی ندارد

«گیلان» مشکل امنیتی در حوزه مرز دریایی ندارد
فرمانده مرزبانی گیلان گفت: گیلان در حوزه دریای خزر دارای 272 کیلومتر مرز آبی است و با توجه به تدابیر در نظر گرفته مشکل خاص امنیتی در حوزه دریا ندارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، سرهنگ سهراب سجادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه اظهار داشت: روز خبرنگار را به تمامی فعالان رسانه‌ای که وظیفه روشنگری در جامعه دارند و در این عرصه کوشش می‌کنند تبریک عرض می‌کنم.

فرمانده مرزبانی استان گیلان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی نیز با خبر و اطلاع‌رسانی همراه بود خاطرنشان کرد: اهمیت مرزبانی به مفهوم کلی نظارت و کنترل کلیه تحرکات انسانی، دگرگونی‌ها و تغییرات طبیعی در مرزها است.

سجادی تصریح کرد: انسداد مرز، تقویت یگان‌های مرزی، تعامل با مرزنشینان، اشراف اطلاعاتی و عملیاتی و تقویت گشت‌های مرزی دریایی از جمله اقدامات انجام شده برای پیشگیری و کاهش جرایم مرزی است.

فرمانده مرزبانی: طرح جامع مرزبانی کشور آماده اجرا شدفرمانده مرزبانی هرمزگان: کم‌کاری دستگاه‌های اجرایی در مبارزه با قاچاق محسوس استفرمانده مرزبانی ناجا در مازندران: 7 فروند شناور نیمه سنگین تحویل ناوگان مرزبانی شد+ فیلموی با بیان اینکه استان گیلان مشکل خاص امنیتی در حوزه دریا ندارد ابراز داشت: استان گیلان دارای 9 شهرستان مرزی و دریایی است و در حوزه مأموریتی دریا دارای 272 کیلومتر مرز آبی هستیم.

فرمانده مرزبانی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل تابستان فصل استفاده گردشگران از شناورهای دریایی در حوزه دریای خزر است اظهار داشت: حجم بیشتر گردشگران معمولاً در شهرستان بندرانزلی هستند که باید برای ایمنی بیشتر به نکات ایمنی توجه کنند. 

سجادی با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی مختلف برای افراد قایق‌سوار در حوزه بندرانزلی در نظر گرفته شده است تصریح کرد: گشت‌های دریایی در حوزه دریای خزر برای ایمنی بیشتر به قایق‌سواران و کسانی که نکات ایمنی را رعایت نکنند تذکر می‌دهند و خوشبختانه مشکل خاصی در این رابطه نداشتیم.

به گزارش تسنیم، در انتهای این برنامه به مناسبت روز خبرنگار از زحمات تعدادی از خبرنگاران گیلانی قدرانی شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking