۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵

محور هراز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین است

محور هراز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین است
فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به مه آلود بودن محورهای شریانی استان، گفت: هم اکنون محور هراز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین است.
- اخبار استانها -

سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: اکنون شاهد مه گرفتگی همراه با کاهش دید در ارتفاعات محورهای کندوان، هراز و  سوادکوه هستیم و ترافیک در این محور نیمه سنگین است.

وی افزود: ترافیک در محور هراز  محدوده آب اسک، در هر دو مسیر و مسیر جنوب به شمال در محدوده سه راهی چلاو نیمه سنگین است. سایر محورهای مواصلاتی استان از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

فرمانده پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا ساعت 6 صبح شنبه 26 مردادماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت  تا ساعت 6 صبح شنبه 26 مرداد ماه از محورهای کندوان، هراز،سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 25 مرداد تا ساعت 2 بامداد شنبه 26 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت17 تا دو بامداد شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

کاهش 23 درصدی حوادث ترافیکی منجر به فوت در قمساکنان کدام مناطق تهران از وضعیت ترافیک ناراضی‌ترندترافیک در محور چالوس نیمه سنگین است

وی خاطرنشان کرد: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به‌منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کندوان اعمال خواهد شد

کلیدواژه ها :ترافیک ترافیک هراز
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking