۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰

امام جمعه شهرستان بافت:

مسئولان با الگوگیری از جهادگران بسیجی از پشت میزها بلند شوند/ امتداد انقلاب در گام دوم با جوانان انقلابی است

مسئولان با الگوگیری از جهادگران بسیجی از پشت میزها بلند شوند/ امتداد انقلاب در گام دوم با جوانان انقلابی است
امام جمعه شهرستان بافت با بیان اینکه جهادگران بسیجی به تبعیت از فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای فعالیت می کنند، گفت: مسئولان نیز باید از جهادگران بسیجی یاد بگیرند و از پشت میز خود بلند شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علی مهدیزاده امام جمعه شهرستان بافت در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اقدامات جهادگران بسیجی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی معمار کبیر انقلاب امام راحل حرکت انقلابی خود را با تعدادی از جوانان جهادگر آغاز کرد.

وی ادامه داد: در سال 1342 که نیروهای رژیم منحوس شاهنشاهی می خواستند امام را تبعید کنند به امام خمینی (ره) گفتند نیروهای شما کجا هستند؛ ایشان بیان داشتند که نیروهای من در گهواره هستند و در سال 1357 همان نوزادان در گهواره جوانان تنومند، متقی، متدین و جهادگر شدند که توانستند در کنار امام راحل انقلاب را شکل دهند.

امام جمعه بافت بیان کرد: امروز که چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را پشت سر گذاشته ایم و در گام دوم انقلاب قرار گرفته ایم؛ شاهد هستیم همان گونه که این انقلاب شروعش با جوانان انقلابی بوده است امتداد آن نیز با جوانان انقلابی و جهادگر بسیجی است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدیزاده با اشاره به دوران هشت سال دفاع مقدس و روحیه جهادی جوانان جهادگر در آن دوره ابراز کرد: در دوران پسا جنگ نیز شاهد حضور جهادگران بسیجی در مقاطع و سطوح مختلف بوده ایم؛ آنان توانستند فتنه های استکبار جهانی را با روحیه جهادی خود خنثی کنند.

این مقام مسئول افزود: اقدامات جهادگران جوانان جمهوری اسلامی ایران موجب شد که کشورهای دیگر همانند لبنان، یمن و ... از  ایران اسلامی الگو بگیرند و با روحیه جهادی خود در برابر دشمن پیروز شوند.

 وی اظهار کرد: روحیه جهادی در بین جوانان امروز در سطوح دیگری نمود پیدا کرده است؛ آنها در مباحثی چون سازندگی، عمران، آبادانی کشور گام برداشته اند و در ایام مختلف سال برای حضور در مناطق محروم اقدام می کنند.

امام جمعه شهرستان بافت با اشاره به نقش آفرینی عظیم جهادگران بسیجی تصریح کرد:  جهادگران بسیجی امروز همانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس موفق هستند؛ آنان در بلایای طبیعی که کشورمان در ایام نوروز شاهد بود حضور چشمگیری داشتند و هنوز هم در آن مناطق به دلیل وظیفه اخلاقی و وجدانی خود حضور دارند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدیزاده با بیان اینکه جهادگران بسیجی به تبعیت از فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای فعالیت می کنند، گفت: مسئولان نیز باید از جهادگران بسیجی یاد بگیرند و از پشت میز خود بلند شوند.

این مقام مسئول اظهار کرد: جهادگران بسیجی برای آبادانی، فقر زدایی، ضعف زادیی در نقاط محروم کشور حرکت می کنند و این حرکت همانی است که مقام معظم رهبری بارها به آن اشاره داشته اند که باید روحیه جهادی در بین همگان نهادینه شود.

امام جمعه شهرستان بافت در پایان خاطر نشان کرد: جهادگران بسیجی گنجینه های علم، عمل، تقوا و معنویت را پیاده و در مناطق محروم و دور افتاده به منحصه ظهور می رسانند.

کلیدواژه ها :امام خامنه ای
منبع : دانا

اخبار مرتبط

website tracking