۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹

دشمن در رویارویی با ملت ایران به بن بست رسیده است

دشمن در رویارویی با ملت ایران به بن بست رسیده است
فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر تقویت طرح‌های اقتصاد مقاومتی برای خودکفایی کشور، گفت: دشمن در رویارویی با ملت ایران به بن بست رسید.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار محمد حسین بابایی امروز در مجمع عالی بسیج مازندران اظهار داشت: بسیج واژه مقدسی بوده و بسیجیان نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و در 40 سال اخیر اقدامات مهمی در تمام زمینه‌ها به ویژه بحث محرومیت‌زدایی برداشتند.

وی افزود: امروز در تمام صحنه‌ها بسیج نقش مهم و سازنده ای  دارد که باید از این ظرفیت به درستی استفاده کنیم و مردم بسیجی وار در صحنه‌ها حضوری پررنگ داشته باشند.

بابایی تصریح کرد: امروز دشمن در رویارویی با کشورمان به بن بست رسید و تمام توان خود را در بحث اقتصادی به کاربرد که باید با  اقتصاد مقاومتی اقتصاد کشور را مقاوم کنیم.

مرکزی| زوال دشمن و استکبار نتیجه مقاومت و ایستادگی امت اسلامی استیزد| سرنگونی پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی هیمنه استکبار را شکستامام جمعه مشهد: دشمنی استکبار به‌خاطر فناوری هسته‌ای نیست؛ آنها اصل انقلاب را هدف گرفته‌اند

وی تصریح کرد: بسیجیان قشر خستگی ناپذیر جامعه هستند و امیدواریم حس مسئولیت توسط اندیشمندان به بار بنشیند و دستگاه‌های دولتی در راستای اجرایی کردن تلاش کنند.

منبع : تسنیم
website tracking