۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶

جلوگیری از ۲۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان نیر

جلوگیری از ۲۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان نیر
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نیر گفت: در جهت حفاظت و صیانت از حریم راه‌ها از ۲۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان جلوگیری شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مهدی نجف قلیزاده، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نیر در بازدید از محور نیر گردنه صائین گفت: با تلاش شبانه روزی گشت‌های راهداری از راه و حریم قانونی آن که جز سرمایه‌های ارزشمند ملی است حفاظت و مراقبت کرده و با متخلفان به شدت برخورد می‌کنیم.

او با بیان اینکه در چهار ماه گذشته برای ایمن سازی و کاهش تصادفات در نقاط حادثه خیز شهرستان نیر ۸ کیلومتر شانه سازی با حجم عملیات ۱۱ هزار متر مکعب انجام شده افزود: عملیات ایمن سازی پرتگاه‌ها با دپوی خاک بطول ۱۵ کیلومتر در مسیر نیر- سراب توسط راهداران پرتلاش نیر انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نیر تسطیح، تیغ اندازی، علف زنی و ریزش برداری ۳۵۰ کیلومتر از راه‌های اصلی و روستایی این شهرستان در مدت یاد شده را عنوان کرد و گفت: در بخش کوراییم راه ۱۲ روستایی شن ریزی شده است.

نجف قلیزاده شستشوی ۳ هزار و ۵۰۰ تابلو، رنگ آمیزی ۳ هزار و ۵۰۰ پایه تابلو، رنگ آمیزی ۱۵سرعت گیر مجازی، نصب ۱۴۰ متر مربع تابلوی اطلاعاتی، نصب ۱۱۰ عدد تابلوی راهنمایی و رانندگی، لای روبی ۱۷دستگاه پل و ۲۴ هزار متر طول درزگیری را از دیگر اقدامات راهداران سخت کوش شهرستان نیر در چهار ماهه اول سال جاری عنوان کرد.

وی طول حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نیر را ۴۱۶ کیلومتر عنوان کرد و افزود:در جهت ارتقای ایمنی و تسهیل در عبور و مرور بیش از ۴۸۰ تن آسفالت گرم برای لکه گیری محور‌های مواصلاتی نیر استفاده شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking