۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶

با حضور معاون هماهنگ کننده ناجا؛

ساختمان جدید اداره پلیس آگاهی زاهدان افتتاح شد

ساختمان جدید اداره پلیس آگاهی زاهدان افتتاح شد
ساختمان جدید اداره پلیس آگاهی زاهدان امروز با حضور معاون هماهنگ کننده ناجا، فرمانده انتظامی استان، استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار این شهر افتتاح شد.

ساختمان جدید اداره پلیس آگاهی زاهدان افتتاح شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،  سردار محمد علی نوری نژاد معاون هماهنگ کننده ناجا در حاشیه افتتاح این ساختمان در جمع خبرنگاران گفت: ماموریت پلیس آگاهی احقاق حقوق افرادیست که به آن‌ها ظلم شده است.

او  ادامه داد: پلیس آگاهی باید توانمند و دارای تجهیزات نوین از جمله داشتن یک محیط اداری مناسب باشد.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: ساختمان جدید پلیس آگاهی زاهدان مکانی مناسب و در دسترس برای شهروندان این شهر است.

او همچنین مجموعه آموزشی استخر غدیر زاهدان را افتتاح کرد و افزود: توجه به معیشت و رفاه کارکنان نیروی انتظامی از جمله اصول مهم در تقویت نیروی انسانی کار آمد و پویاست.

سردار نوری نژاد بیان کرد: این استخر بسیار مناسب و در شان کارکنان نیروی انتظامی است.

 استخر غدیر زاهدان در زمینی با متراژ چهار هزار و ۴۴۵ متر مربع و زیر بنای ۲هزار و ۲۳۵متر مربع با دارا بودن استخر مخصوص بزرگسالان و کودکان، سونا، جکوزی و موارد رفاهی دیگر با اعتبار هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی به بهره‌برداری رسید.

همچنین ساختمان اداره آگاهی شهر زاهدان در زمینی به مساحت چهار هزار و ۲۸۱ متر مربع و زیر بنای سه هزار و ۳۷۲ متر مربع در چهار طبقه با اعتبار هفت میلیارد و ۲۵۰میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking