۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶

باند‌هایی درکار توزیع مکمل‌های ورزشی دست دارند

باند‌هایی درکار توزیع مکمل‌های ورزشی دست دارند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه از دست داشتن برخی باند‌ها در توزیع مکمل‌های ورزشی خبر داد و آنرا نگران‌کننده دانست.

باند‌هایی درکار توزیع مکمل‌های ورزشی دست دارند به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  محمدابراهیم الهی تبار در کار گروه سلامت استان کرمانشاه با تاکید بر اصل ممانعت از کشتار غیرمجاز و فروش گوشت خارج از شبکه اظهار داشت: آنچه که مهم است شیوه اجرایی کردن این ممنوعیت است و باید در هر شهرستان متناسب با وضعیت آن اقدام شود.

وی افزود: دامپزشکی استان لازم است که بطور جدی مقابل کشتار غیرمجاز و فروش دام خارج از شبکه ایستادگی کند و موارد را برای برخورد به دستگاه‌های ضابط گزارش کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: برای مردم نسبت به خطرات بیماری‌های دامی و انتقال آن باید حساسیت به وجود بیاید از صداوسیما و فضای مجازی می‌توان برای اعلام هشدار‌ها بهره گرفت.

الهی تبار همچنین گفت: نیاز است که در سند جامع سلامت برنامه عملیاتی و وظایف هریک از دستگاه‌ها مشخص و تدوین شود؛ هدف گذاری این سند تا سال ۱۴۰۴ قرار گرفته که برنامه دستگاه‌ها تا پایان مهر ماه امسال باید اعلام شود.

وی تصریح کرد: عرضه مکمل‌های ورزشی در استان خطراتی را در پی دارد و آنچنان که گفته می‌شود باند‌هایی درکار توزیع این مکمل‌ها دست دارند این مورد نیاز به بررسی دارد چرا که عوارض فراوانی برای جوانان در پی داشته است.

او گفت: فعالیت عطاری‌ها در استان نیاز به ساماندهی دارد نقش عطاری و دارو‌های گیاهی را در سلامت قبول دارم و این بخش به گذشته پرافتخار ما در علم پزشکی باز می‌گردد، اما استفاده مناسب از این گیاهان و عطاری‌ها ساماندهی می‌خواهد. مردم از مدیران و دستگاه‌ها انتظار نظارت دارند و اگر خریدی از عطاری‌ها می‌کنند با این امنیت خاطر است. اگر عوارضی ببینند نسبت به نظارت ما بی اعتماد میشوند.

 

انتهای  پیام/ز

 

فعالیت عطاری‌ها در استان نیاز به ساماندهی دارد
کلیدواژه ها :عطاری
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking