۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵

دمای هوای استان خوزستان کاهش می‌یابد

دمای هوای استان خوزستان کاهش می‌یابد
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: از پایان روز‌ گذشته 22 مردادماه تا آخر هفته جاری نوسانات 2 تا 3 درجه‌ای دما را برای خوزستان پیش‌بینی می‌‌شود.
- اخبار استانها -

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، درباره آخرین وضعیت هواشناسی استان خوزستان اظهار داشت: برای آسمان استان خوزستان تا 24 ساعت آینده کمی تا قسمتی ابری و در نیمه شرقی و شمالی گاهی رشد ابر و احتمال بارش پراکنده و رعد و برق و تندباد لحظه ای همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: در نیمه غربی استان خوزستان نیز در بعضی ساعات همراه با وزش باد متوسط پیش‌بینی می‌شود که این وضعیت ناپایداری تا روز جمعه ادامه دارد.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: در این ایام وزش تندباد موقتی به ویژه در نیمه غربی وجود دارد که احتمال گرد و غبار موقتی و محلی در این مدت دور از انتظار نیست.

کمینه دمای هوای مشهد کاهش می‌یابد؛ افزایش دمای خراسان رضوی از هفته آیندهافزایش دمای هوا در استان خوزستان همچنان ادامه دارددمای هوای خوزستان افزایش می‌یابد
وی بیان کرد: از پایان روز‌ گذشته 22 مردادماه تا آخر هفته جاری نوسانات 2 تا 3 درجه‌ای دما را برای خوزستان پیش‌بینی می‌کنیم.

سبزه‌زاری با بیان اینکه در شبانه‌ روز گذشته آبادان با 48.3 و دهدز با 27 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق گزارش شده‌اند، ادامه داد: حداکثر دمای اهواز به 47.6 و حداقل نیز به 28.9 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

منبع : تسنیم
website tracking