۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴

محضری به سبک کلیسا در مشهد

محضری به سبک کلیسا در مشهد
محضر ازدواج با سبک و معماری کلیسا در مشهد ساخته شده و در حال فعالیت است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار ما در حاشیه بولوار وکیل آباد، محضری با معماری خاص و تابلو و پرچمی خاص جلب توجه می کند، روی تابلو جمله ای خاص به نظر می رسد که از یک کشیش مسیحی نصب شده است و بر بالای ساختمان پرچمی خاص مشاهده می شود.

محضری به سبک کلیسا در مشهد

داخل ساختمان محضر، معماری به سبک کلیسا دارد، که  ردیفی از صندلی های استفاده شده در کلیساها و جایگاه خاص عروس و داماد در محضر به چشم می خورد .

در دو طرف میز و صندلی هایی برای پذیرایی شام چیده شده است و نقاشی های روی سقف، نقش های استفاده شده در کلیساها است.

محضری به سبک کلیسا در مشهد

در مدت حضور خبرنگار، فردی از طرف شهرداری آمده بود تا تذکرهای لازم درباره جمع آوری تابلو و پرچم  را دهد و به کارمند اخطار داده شد اگر تابلو و پرچم در ظرف ۴۸ ساعت آینده جمع آوری نشود از طرف شهرداری برخورد لازم خواهد شد.

ولی زاده مسئول تشریفات موسسه هایزنبرگ گفت: این محضر با چنین سبک و سیاقی برای نخستین بار است که در کشور راه اندازی می شود و نظیر این موسسه را در تهران نیز نداشتیم.

محضری به سبک کلیسا در مشهد

او ادامه داد: این مکان پیش از این فروشگاه یکی از برندهای لباس بوده است و با صرف هزینه معماری آن تغییر داده شده است و به صورت محضری خاص با نام هایزنبرگ درآورده ایم.

مسئول تشریفات موسسه هایزنبرگ گفت: برای مراسم عقد سکوی خاصی برای عروس و داماد در نظر گرفته شده است و در مقابل عروس و داماد سفره عقد پهن نمی شود و عاقد نیز در جایگاهی خاص و پشت یک تریبون قرار می گیرد.

محضری به سبک کلیسا در مشهد

ولی زاده افزود: برای مراسم عقد یک موسیقی لایت در نظر گرفته شده است و به دلیل حساسیت های اداره اماکن در انتخاب موسیقی آزاد نیستیم.

او در خصوص پوشش عروس، تصریح کرد: عروس باید با پوشش کامل و مطابق عرف پوشش عروس در همه محضرها باشد.

محضری به سبک کلیسا در مشهد

 مسئول تشریفات موسسه هایزنبرگ گفت: طراحی تابلو و جمله روی تابلوی ورودی به ابتکار خود من نیز بوده است.

محضری به سبک کلیسا در مشهد

ولی زاده افزود: این سالن ظرفیت ۷۰ نفر را دارد و هزینه پذیرایی عصرانه در این سالن برای ۷۰ نفر؛ یازده میلیون و هزینه پذیرایی شام برای همین تعداد، ۲۲ میلیون برآورد شده است.

کلیدواژه ها :عروس
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking