۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹

خانواده‌های شهدا پرچمداران ترویج معنویت در جامعه هستند

خانواده‌های شهدا پرچمداران ترویج معنویت در جامعه هستند
گروه اجتماعی ــ فرمانده نیروی انتظامی فارس ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدا، خانواده‌های شهدا را پرچمداران ترویج فرهنگ شهادت و معنویت در جامعه توصیف كرد.

به گزارش ایكنا از فارس، سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس به همراه جمعی از مسئولان انتظامی امروز، 23 مردادماه در دیدار با خانواده شهید نجف شوری گفت: امنیت امروز کشور و ملت مرهون خون جوانان ایثارگر و شهدای عزیز انقلاب است.

وی، سركشی از خانواده شهدا را توفیقی الهی برشمرد و افزود: شهدا از جایگاه و منزلت بالایی در نزد ملت ایران برخوردار هستند و نیروی انتظامی كه پاسدار خون شهدا است تلاش می‌كند با خدمت صادقانه خود در راه ایجاد امنیت، بتواند گوشه ای از جانفشانی فرزندان این آب و خاک را جبران كند.

حبیبی از خانواده های شهدا به عنوان الگو و اسوه صبر و استقامت یاد کرد و گفت: خانواده شهدا كه پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و معنویت در جامعه هستند باید ادامه دادن راه و هدف آن‌ها، در رأس همه امور قرار گیرد.

یادآور می‌شود، در پایان دیدار از خانواده شهید نجف شوری كه سال 1391 در شیراز در درگیری با گروگان‌گیران به درجه رفیع شهادت نائل شده بود، تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking