۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰

برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی در تفرجگاه آبشار بافق

برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی در تفرجگاه آبشار بافق
شهردار بافق گفت: چهارمین جشنوار تابستانی گرامیداشت دهه ولایت با هدف ایجاد روحیه امید و نشاط و شادابی به مدت چهار روز در تفرجگاه بزرگ آبشار بافق برگزار می‌شود.

برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی در تفرجگاه آبشار بافقسید علی نوروز زاده شهردار بافق در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،گفت: در این جشنواره برنامه‌های شاد و مهیج خانوادگی و مسابقات ورزشی برگزار می‌شود.

او برپایی غرفه‌های نمایشگاهی، ماهیگیری در کویر در فضایی پر از نشاط و هیجان با عنوان مسابقه صید و صیاد، مسابقه فوتبال حبابی و رصد ستارگان را از دیگر برنامه‌های این جشنواره بیان کرد.

به گفته نوروززاده، تفریحات همه روزه همچون اجرای ورزش زورخانه ای، غرفه کودکانه، توزیع چایی صلواتی در این جشنواره مد نظر قرار دارد.

شهردار بافق در ادامه افزود: اجرای برنامه‌های شاد و متنوع با حضور هنرمندان بومی و کشوری همزمان با جشن عید غدیر و گرامیداشت میلاد حضرت امام موسی کاظم (ع) در قالب جنگ‌های شبانه از ۲۹ تا ۳۱ مرداد برگزار می‌شود.

نوروز زاده به اهمیت زنان و نقش آن‌ها در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: مسابقات ویژه بانوان در قالب جشنواره تابستانی در پارک بانوان نیز برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه علاوه بر جشنواره تابستانی یک سری برنا مه‌های دیگر نیز به مناسبت اعیاد قربان و غدیر در تفرجگاه آبشار بافق برگزار می‌شود افزود: این برنامه‌ها شامل اقدامات و خدماتی فرهنگی، رفاهی، تفریحی و گردشگری است که با رویکرد معرفی جاذبه‌های شهر و جذب بیشتر گردشگر اجرا می‌شود.

نوروز زاده در پایان ابراز امیدواری کرد: با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع تابستانی بتوانیم رضایتمندی شهروندان و گردشگران و خاطرات خوش سفر‌های تابستانی را برای هموطنان عزیز فراهم کنیم.

 این جشنواره ۴ روزه در روز‌های ۲۸ لغایت ۳۱ مردادماه از ساعت ۱۸ صبح الی ۱۲ شب در تفرجگاه آبشار و پارک بانوان برگزار می‌شود.

انتهای پیام /ت

جشنواره تابستانی در تفرجگاه آبشار بافق
کلیدواژه ها :بافق
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking